Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Belenkas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: Tai čia panašiai, kaip belekas, tik tarmiškai. Nu dar būna bile - kas, tai čia daugiau suvalkai naudoja. O šiaip tai demokratijos apraiška, savotiškas ''...)
 
S
 
Eilutė 1: Eilutė 1:
Tai čia panašiai, kaip [[belekas]], tik tarmiškai. Nu dar būna bile - kas, tai čia daugiau suvalkai naudoja. O šiaip tai [[demokratija|demokratijos]] apraiška, savotiškas '''Pipedijos''' moto. [[Žoždio laisvė]] suponuoja, kad žmogus gali kalbėti, ką nori, o tai reiškia - nebūtinai tiesą ir šviesą, todėl dažnai sakoma, kad žmogus kalba '''belenką''', todėl ir nevertėtų taip sureikšminti demokratijos irgi blevyzgų!
+
Tai čia panašiai, kaip [[belekas]], tik tarmiškai. Nu dar būna bile - kas, tai čia daugiau suvalkai naudoja. O šiaip tai [[demokratija|demokratijos]] apraiška, savotiškas '''Pipedijos''' moto. [[Žodžio laisvė]] suponuoja, kad žmogus gali kalbėti, ką nori, o tai reiškia - nebūtinai tiesą ir šviesą, todėl dažnai sakoma, kad žmogus kalba '''belenką''', todėl ir nevertėtų taip sureikšminti demokratijos irgi blevyzgų!
  
  

Dabartinė 23:59, 9 gruodžio 2009 versija

Tai čia panašiai, kaip belekas, tik tarmiškai. Nu dar būna bile - kas, tai čia daugiau suvalkai naudoja. O šiaip tai demokratijos apraiška, savotiškas Pipedijos moto. Žodžio laisvė suponuoja, kad žmogus gali kalbėti, ką nori, o tai reiškia - nebūtinai tiesą ir šviesą, todėl dažnai sakoma, kad žmogus kalba belenką, todėl ir nevertėtų taip sureikšminti demokratijos irgi blevyzgų!


Čia mes taip ir darome - reiškiame kažkieno nuomonę, prisidengdami žodžio laisve, o iš tiesų tai niekam neįdomus individas, viešai reiškiantis savo nuomonę, nes visi žino, kad jis kalba belenką, todėl gali būti dibilas.


Kai kalba kokie pareigūnai, ministrai ar šiaip politikai, tai jie, reikia manyti, kalba tiesą, nes belenką jiems kalbėti kaip ir nelygis. Bet gi pasitaiko, kad visi kalba belenką, tai ko čia gėdytis?