Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Austras: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
[[Vaizdas:Slekta_austras.jpg|400px|thumb|right|Pasirėdę lapinėmis kepurėmis bei šoblėmis kilmingi bajorai bei kunigaikščiai mėgsta tarpusavyje pašnekėti apie šlėktiško socializmo bei demokratijos privalumus ir apie tai, kaip būtų gerai Lietuvai, jei chlopai-litvinai vėl pataptu anų baudžiauninkais... ]] '''Austras''' - visų kilmingiausias [[Račas|Račo tinklaraščio]] [[dundukai|dundukas]].  
 
[[Vaizdas:Slekta_austras.jpg|400px|thumb|right|Pasirėdę lapinėmis kepurėmis bei šoblėmis kilmingi bajorai bei kunigaikščiai mėgsta tarpusavyje pašnekėti apie šlėktiško socializmo bei demokratijos privalumus ir apie tai, kaip būtų gerai Lietuvai, jei chlopai-litvinai vėl pataptu anų baudžiauninkais... ]] '''Austras''' - visų kilmingiausias [[Račas|Račo tinklaraščio]] [[dundukai|dundukas]].  
  
Aukštą kilmę ir elitarizmą sėkmingai derina su socialistinėmis pažiūromis.
+
Aukštą kilmę ir elitarizmą sėkmingai derina su socialistinėmis pažiūromis ir aukščiausios prabos pilietiškumu.
 
   
 
   
  

21:33, 26 spalio 2010 versija

Pasirėdę lapinėmis kepurėmis bei šoblėmis kilmingi bajorai bei kunigaikščiai mėgsta tarpusavyje pašnekėti apie šlėktiško socializmo bei demokratijos privalumus ir apie tai, kaip būtų gerai Lietuvai, jei chlopai-litvinai vėl pataptu anų baudžiauninkais...
Austras - visų kilmingiausias Račo tinklaraščio dundukas.

Aukštą kilmę ir elitarizmą sėkmingai derina su socialistinėmis pažiūromis ir aukščiausios prabos pilietiškumu.


Austras kilęs iš labai jau senos bajoriškos giminės, gal net kunigaikščių kokių. Štai ką anas rašo apie savo nuopelnus Lietuvai, katrų pagrindu jis neabejotinai priskirtinas prie pačio eličiausio elito:

"..keli mano giminaičiai įrašyti dar į Kėdainių uniją, tad .. galėtumėt ir patylėt. O carinės Rusijos bajorystės raštus senelis išsaugojo. Dar galit pasiskaityt storą knygą “Kasdienis LDK gyvenimas”, ten irgi įrašyta “austro” pavardė.Bet elitarizmą puikiai sujungčiau su šiuolaikine socialdemokratija." [1]

Tai dabar dundukai svarsto, kaip į aną pridera kreiptis - "Jūsų prakilnybę", "Tavo mylista" ar tiesiog familiariai - "fon austras"?


O gal, atsižvelgiant į ano socialistines pažiūras ir aukštą kilmę - "tovarišč fon austras"? Net nežinome, ką tiems dundukams tokiu atveju patart...


Skausminga aristokratų reakcija į enciklopedinio žodžio laisvę Internetuose

2010 m. kovo 9 d.,1:06 – 3:30 popietėje [2] Račo blogo lankytojai tiesioginiame eteriuje galėjo stebėti ganėtinai įdomu, nors šiek tiek ir už širdies griebiantį savo graudulingumu reginį - paklaikusį ir pasimetusį patį kilmingiausiąjį dunduką - tovariščių fon austrą.


Pasirodo anas netikėtai Internetuose aptiko tokį baisingą puslapį, kaip Pipedija ir jo paveldėjimo būdu įgytos aristokratiškos smegenos tiesiog neatlaikė tokio kognityvinio disonanso apkrovos ir ano vos neištiko paranoidinės apopoleksijos priepuolis.


Baisiausiai nusigandęs anas klykte šaukėsi A.Račo pagelbos nuo Internetų manijakų:

„Su siaubu tenka konstatuoti, jog yra žmonių, kurie gerbiamo Račo blogą analizuoja KIEKVIENĄ DIENĄ… o, bet tačiau kokie maniakai jie turėtų būti…“

Toliau į mišką - dar baisingiau. Manijakai vis storyn:

„Mane šokiravo ne tai, kas išsakyta, bet tai, kaip detaliai ar net dienų tikslumu visa tai sudėta. Sakyčiau maniakiškas tikslumas. Likusius mano komentarus, su nuorodom prašyčiau ištrinti.“

Aha, ištrinsim, kurgi ne :) Kas internetuose parašyta, tas maniakų jau ant akmens iškalta.

„Vis dėlto, rašantiems tokius tekstus ir dar su datomis (“2009 m. gruodžio 3 d., 12:16 vakare Fredis*..”) manyčiau, reikėtų rimtai susirūpinti savo sveikata..“

Ot kur iš širdies rūpestingas dundukas! Šitaip gi pergyvena dėl savo internautinių draugų sveikatingumo. Gal čia koks kilmingumo požymis?

Tai atsakydami į tokį rūpestingumą beigi pergyvenimus norime atsakomai palinkėti fon austrui nekosėti, nečiaudėti ir būtiniausiai pasiskiepyti nuo kiaulių gripo, bo tikimės, kad ans dar ilgai mumi linksmins tam Račo bloge.

Nuraminimui turime pasakyti, kad Angijos karalienės šeimyna irgi ne iškarto priprato, kad apie anų gyvenimus rašo laisvoji spauda. Ale bet ir šuva kariamas pripanta, tai ir anie priprato. O jei jau Anglijos karalienei kas tinka, tai tas ir LDK šlėktinui turėtu būti gerai.


Markizas fon der Austras, kaip budraus pilietiškumo etalonas!

Ale betgi kas galėjo pamislyti, kad kilmingasis socialistinis dundukas Austras pademonstruos Račo bloge pačius aukštumingiausius pilietiškumo pavyzdžius?

Akmenširdžiui Račui viešai besidžiaugiant, kad vargšė invalidė bobutė-pencinykė, ant turgaus pardavusi desietką pokiukų cigariukų be banderolių, buvo nubausta 20 000 lt bauda [3], staiga pasirodė dunduko Austro pranešimas, katrame anas informavo plačiąją visuomenę apie jam žinomus nusikaltimų URM sistemoje atvejus - su visomis pavardėmis beigi pareigybėmis![4]

Ir pareikalavo iš Račo palikti vargšę neįgalią bobutę ramybėje, o verčiau užsiimti kontrabandinykų spiečiumi pačioje žydrųjų albinų gūžtoje - URM Konsuliniame Departamente! Ką apstulbęs beigi susisarmatijęs pagautas džiūgaujantis iš nusenusių invalidų nelaimių Račas anam ir prisiekė[5].

Nesiimam čia perpasakoti tų kraupiųjų istorijų, geriau įdėsime notariškai užtvirtintus skrinšotus, katrie ir duos jumi supratimą, kaip ten viskas įdomiai buvo:

Vaizdas:Budrusis dundukas austras.JPG
Viskas prasidėjo lyg ir nekaltai.....kaip staiga...
...atsirado kompromituojantis URM tarnautojus demaskuojantis sąrašas
...čia to sąrašo tęsinys.
Dundukas Austras truputuką abejojo Račo galiomis, ale bet anas prisiekė, kad kaltinykai gaus, ko nusipelnė. Gal ne tiek daug, kaip ta invalidė bobutė, nes dar gali psitarnauti Lietuvai, bet bent kažkiek....
Ir dar Austras informavo, kad anuos kontrabandistus dangsto Europarlamentarijai beigi URM vadovybėje įsitvirtinę žydrųjų albinų klano nariai.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://racas.lt/citata-339-a-brazauskas-prognozuoja/#comment-51533
  2. http://racas.lt/citata-348-lietuvos-verslo-aritmetika/#comment-52892
  3. http://racas.lt/vargse-bobute/
  4. http://racas.lt/vargse-bobute/#comment-65020
  5. http://racas.lt/vargse-bobute/#comment-65036