Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aptarimas:Beržinė košė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilutė 19: Eilutė 19:
  
 
Įvedus Google paveikslėlių paieškoje „brutal beating“, pirmi keli vaizdai galbūt bus adekvatūs šiam tekstui? --[[Naudotojas:Aš|Aš]] 12:27, 2009 spalio 30 (UTC)
 
Įvedus Google paveikslėlių paieškoje „brutal beating“, pirmi keli vaizdai galbūt bus adekvatūs šiam tekstui? --[[Naudotojas:Aš|Aš]] 12:27, 2009 spalio 30 (UTC)
 +
: Atsiprašau už intymų klausimą - bet Jūs gal neluptas užaugot, kad Jums į galvą šauną tokios, pavadinkime daiktus savais vardais - ''iškrypusios'' fantazijos?--[[Naudotojas:Vyr.redaktorius|Vyr.redaktorius]] 12:37, 2009 spalio 30 (UTC)--[[Naudotojas:Vyr.redaktorius|Vyr.redaktorius]] 12:37, 2009 spalio 30 (UTC)

15:37, 30 spalio 2009 versija

Miela Ingute, nereikia jaukti jau sudėto ir suformatuoto teksto su iliustracijomis bei daryti iš nuoseklaus daikto košę. Pabandykite pabaigoje sukurti naujas antraštes ir pratęsti esamą tekstą ir tas naujas iliustracijas sudėlioti ten. Beje, nelabai suprantu - kuriems galams jos išvis reikalingos? Esamų iliustracijų ir taip per akis. Na, nebent tą "mušimą ranka" prie atitinkamos pastraipos palikti. Bet dėkit ją su visa pastraipa į pačią pabaigą, o ne grūskit į vidurį.--Vyr.redaktorius 16:14, 2009 spalio 29 (UTC)

Aš tai manau, kad naujos nuotraukos buvo gal net ir geresnės, nes suteikia rimtesnį ir pedagogiškesnį įspūdį :-) --Tararaika 17:10, 2009 spalio 29 (UTC)

Rimtesnį ir pedagogiškesnį? Negi Pipedija pasuko Wikipedijos klystkeliais?:) Taigi tegul deda, jei jau mieląjai Ingutei gražu tas mirgu-margu, bet naujoje pastraipoje teksto pabaigoje. Ir tegul išlaiko dešinį paveikslėlių lygiavimą. Aš sugaišau laiko, kad esamas iliustracijas išlyginti sulig tekstu - kad niekas neišsikištu. Tegul ir mieloji Ingutė padaro tą patį, bet tik žemiau esamo, o ne per patį suformatuoto teksto vidurį.--Vyr.redaktorius 17:37, 2009 spalio 29 (UTC)

Rimtumas būtinas, norint sukurti gilų ir spontaniškai prasiveržiantį kognityvinį disonansą. Čia kaip pasakojant anekdotą pavyzdžiui - jei pasakotojas pradeda žvengti pirmas - efektas silpnas, o jei anekdotas papasakojamas su rimta mina, efektas - garantuotas, ypač dar jei dalis klausytojų nesupras, o kita dalis pradės žvengti ne tik iš paties anekdoto, bet ir iš jo nesupratusiųjų. --Tararaika 20:00, 2009 spalio 29 (UTC)


Paėmiau - ir pats padariau, išmečiau tik tą kvailą`pseudovintažinę nuotrauką su besišypsančiais personažais. Dabar visame straipsnyje išlaikytas vieningas stilius. Mokykis, Ingute, kol aš gyvas--Vyr.redaktorius 18:25, 2009 spalio 29 (UTC)

Ko jau ko, bet pedagogiškumo, manau, Pipedijai tikrai nestinga... Rimtumu nenusileidžia populiariausiems naujienų portalams :) --PostFactum 19:47, 2009 spalio 29 (UTC)

Dar patetikos vietomis gerokai trūksta, tokios, kokią plačiai žinomas pedofilas ir humanistinės pedagogikos pradininkas Žanas Žakas Ruso labai mėgdavo. --Tararaika 20:00, 2009 spalio 29 (UTC)

Kodel parinkau sitas foto ? Kalba eina apie vaiku lupima o ne apie suaugusiuju . Senesnes foto gal minti ir atspindi gerai taciau atkreipkit demesi i merginos amziu manau jau jei gerokai virs 18 na o vaikas suaugusiuju tampa kaiptik sulaukes 18 metu . Nelabai itikinamai atrodo sios senos foto prie straispnio jos labiau primena sexso stiliu . Na o naujos foto parodo apie kieno bausmes mes kalbame vaiku ar suaugusiuju .

Jo, tai rimtas prieštaravimas, užkabinantis pačią kognityvinio disonanso gilumą. Matomai reikia dar vieno straipsnio apie lupimą, o gal ir dviejų, arba trijų. Apie blondinių auklėjimą matomai, ar dar ko nors. Nes dabartės paskaito žmonės, o į nuotraukas pažiūri - ir nepatiki. Nes kaip gi čia patikėsi, kai tokią seksūlką tvatina - išsyk atrodo, kad lupimas - tai ne bausmė, o apdovanojimas! --Tararaika 00:15, 2009 spalio 30 (UTC)
Drįstu manyti, kad būtent tos nuotraukos, su neabejotinai 18-os sulaukusiu modeliu ir įneša į straipsnį tą visų taip trokštamą kognityvinį disonansą. Tačiau jeigu čia yra ketinančių dar labiau, tsakant, bukvaliai priartinti iliustracijas prie teksto ir pridėti nuotraukų, kuriose suaugę dėdės mausto mažamečiams vaikams kelnaites ir muša juos per nuogus užpakaliukus - tai prašau mane apie tai iš anksto perspėti, kad dar spėčiau išsiregistruoti ir panaikinti savo akauntą Pipedijoje.--Vyr.redaktorius 06:39, 2009 spalio 30 (UTC)
Tamistai gilus kognityvinis disonansas!!!! Davedėm!!!! --Tararaika 08:19, 2009 spalio 30 (UTC)

Įvedus Google paveikslėlių paieškoje „brutal beating“, pirmi keli vaizdai galbūt bus adekvatūs šiam tekstui? -- 12:27, 2009 spalio 30 (UTC)

Atsiprašau už intymų klausimą - bet Jūs gal neluptas užaugot, kad Jums į galvą šauną tokios, pavadinkime daiktus savais vardais - iškrypusios fantazijos?--Vyr.redaktorius 12:37, 2009 spalio 30 (UTC)--Vyr.redaktorius 12:37, 2009 spalio 30 (UTC)