Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Anonimas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Plačiau Pipedijai žinomi anonizmai)
 
(9 intermediate revisions by 6 users not shown)
Eilutė 1: Eilutė 1:
'''Anonimas''' - plačiausiai žinomas [[Internetai|Internetų]] veikėjas. Visur rašinėja. Labai atkaklus, kerštingas, kartais manoma, kad tai net ne vienas žmogus, o organizacija{{faktas}}.
+
[[Vaizdas:Anonymous.jpg|300px|thumb|right|Anonimo nuotrauka]]
 +
'''Anonymous''' arba '''Anonimas''' ([[Piratų Lietuva|interneto piratų]] dažniausiai vadinamas Jokūbu Žvirbliu, mat imituojant Jack'ą Sparrow) - plačiausiai žinomas [[Internetai|Internetų]] veikėjas. Visur rašinėja. Labai atkaklus, kerštingas, kartais manoma, kad tai net ne vienas žmogus, o organizacija{{faktas}}.
 
Šiuo metu netgi kolegijose ir universitetuose filosofijos dėstytojai plačiai pasakoja apie anonimus Internete, dažnai juos laiko dorovingais piliečiais.  
 
Šiuo metu netgi kolegijose ir universitetuose filosofijos dėstytojai plačiai pasakoja apie anonimus Internete, dažnai juos laiko dorovingais piliečiais.  
[[Vaizdas:Anonymous.jpg|200px|thumb|right|Anonimo nuotrauka]]
 
  
==Plačiai žinomos Anonimo citatos==
+
Anonimai siejami su [[4chan]] išpuoliais, [[pr0n]] dienomis [[jutūbė|jutūbėje]], įvairia visuomenine veikla beigi [[nuomonių įvairovė|nuomonių įvairove]], [[tautosaka]] ir [[demokratija]]. Klasikiniai Anonymous taikiniai - [[Scientologijos bažnyčia]] ir visokie totalitariniai režimai.
* Čiulpk bybį gaidy
+
 
 +
 
 +
== Plačiai žinomos Anonimo citatos ==
 +
* Ciulpk bybi nx gaidy
 
* Originalas tu "grybas" esi, ka turi ta giri, o ko ne ir pavydi tiems kas turi peiki
 
* Originalas tu "grybas" esi, ka turi ta giri, o ko ne ir pavydi tiems kas turi peiki
 
* Eik naxuj
 
* Eik naxuj
Eilutė 13: Eilutė 16:
 
* Man gėda už lietuvius
 
* Man gėda už lietuvius
 
* Zhydam zhopa
 
* Zhydam zhopa
* Čiulpk bybį dūchas
+
* Ciulpk bybi bl duxas
==Kiti veikėjai apie Anonimą==
+
 
 +
Bei angliškas anonimų pseudomanifestas:
 +
We are Anonymous.
 +
We are Legion.
 +
We do not Forgive.
 +
We do not Forget.
 +
 
 +
== Kiti veikėjai apie Anonimą ==
 
* Tu nykus, silpnaprotis, nesusitupėjęs homofobas, naciukas, fašistėlis, išgama ([[Nida]])
 
* Tu nykus, silpnaprotis, nesusitupėjęs homofobas, naciukas, fašistėlis, išgama ([[Nida]])
 
* Blet tu mane jau užpisai kiek tu čia gali rašinėti! (Nežinoma blogerė)
 
* Blet tu mane jau užpisai kiek tu čia gali rašinėti! (Nežinoma blogerė)
 
* Čia tas, kuris visur rašinėja, visuose puslapiuose? (Nežinoma blogerė)
 
* Čia tas, kuris visur rašinėja, visuose puslapiuose? (Nežinoma blogerė)
 +
 +
== Plačiau Pipedijai žinomi anonizmai ==
 +
Anonizmai - tai tie, kurie vaizduojasi Anonymous, bet išties yra tiesiog [[dibilai]]:
 +
* [[Labas, Lietuva!]]
 +
* [[Tikras lietuvis]]
 +
* [[Patrijotas]]
 +
* [[Kantas]]
 +
 +
(Ar žinote kitų žvaigždžių? Papildykite!)
 +
 +
== Truputį rimčiau ==
 +
Kadangi vis lenda iš visokių pakampių idiotai, kurie vis dangstosi Anonymous ir vaizduoja, kad čia jie yra Anonymous ar kad Anonymous kažką ten jiems išviešina, tai čia truputį rimčiau reikia įvardinti kai kuriuos dalykus:
 +
* Anonymous yra [[4chan]] chebra, kažkiek persimaišiusi su [[Reddit]]. Jeigu jūs nesuvokiate, kad Anonymous branduolys yra /b/, ir jūs net nenuvokiate, kas tai yra, tai jums nereikėtų išvis to žodžio minėti.
 +
* Jei jums kaip nors atrodo, kad jūs sukursit kokį nors lietuvišką ar dar kokį Anonymous padalinį - tai jūs net ne [[dibilai]], o jūs [[imbecilai]].
 +
* Anonymous yra giliai px visokios ten jūsų prorusiškos ir antivakarietiškos nesąmonės, nes Anonymous didžiausia dalimi yra visiškai sveiko proto eiliniai amerikonai ar kitų šalių gyventojai. Jie, beje, pasižymi aukštesniu intelektu, nei visokie [[vatnykai]], kurie bando dangstytis Anonymous vardu.
 +
* Anonymous yra anonimiški todėl, kad jų skaičius yra begaliniai didelis, o jokios organizacinės struktūros nėra. Žmonės tenai keičiasi kaip varnos keičiasi varnų spiečiuje - vieni prisijungia, kiti atsijungia, o po kiek laiko nebūna nei vieno buvusio, tačiau grupė juda toliau, ta pačia kryptimi.
 +
* Niekas negali dengtis Anonymous vardu, o jei dengiasi - tai reiškia, kad tai apsimetėlis. Anonymous neturi jokių vadų, jokio centro ir tai nėra organizacija, kuri turėtų struktūrą.
 +
* Anonymous niekada nedalyvavo, nedalyvauja ir nesiruošia dalyvauti jokiose kampanijose apie kokių nors rusofobiškų, antirusiškų ar pan. veiklų išviešinimus. Tačiau Anonymous gana neretai sudalyvauja antikomunistinėse akcijose, pvz., nukreiptose prieš [[Šiaurės Korėja|Šiaurės Korėją]].
 +
* Su Rusija susiję buvo tik pora Anonymous veiklų - tai Rusijos invazijos Ukrainoje viešinimas ir informacijos apie invaziją bei [[MH-117]] surinkimas, ir šiokios tokios informacijos apie Rusijos veiklą ir [[cheminis ginklas|cheminio ginklo]] panaudojimą [[Sirija|Sirijoje]]. Tas veiklas išties darė chebra iš [[4chan]] - tai yra, tikri Anonymous
 +
 +
Na, gerai, yra vienintelė grupė Lietuvoje, kuri bent kažkiek savo organizavimusi ir veikimu primena Anonymous - tai tokie [[Elfai]], nes jie irgi yra neaišku kas, jų yra daug tūkstančių ir jie neturi jokios struktūros.
 +
  
 
[[Category:Asmenybės]]
 
[[Category:Asmenybės]]

Dabartinė 01:42, 26 gruodžio 2018 versija

Anonimo nuotrauka

Anonymous arba Anonimas (interneto piratų dažniausiai vadinamas Jokūbu Žvirbliu, mat imituojant Jack'ą Sparrow) - plačiausiai žinomas Internetų veikėjas. Visur rašinėja. Labai atkaklus, kerštingas, kartais manoma, kad tai net ne vienas žmogus, o organizacija[reikalingas šaltinis]. Šiuo metu netgi kolegijose ir universitetuose filosofijos dėstytojai plačiai pasakoja apie anonimus Internete, dažnai juos laiko dorovingais piliečiais.

Anonimai siejami su 4chan išpuoliais, pr0n dienomis jutūbėje, įvairia visuomenine veikla beigi nuomonių įvairove, tautosaka ir demokratija. Klasikiniai Anonymous taikiniai - Scientologijos bažnyčia ir visokie totalitariniai režimai.


Plačiai žinomos Anonimo citatos

 • Ciulpk bybi nx gaidy
 • Originalas tu "grybas" esi, ka turi ta giri, o ko ne ir pavydi tiems kas turi peiki
 • Eik naxuj
 • Landsbergis gaidys
 • Ебал вас в жопу
 • Fuck
 • Tu debilas
 • Man gėda už lietuvius
 • Zhydam zhopa
 • Ciulpk bybi bl duxas

Bei angliškas anonimų pseudomanifestas: We are Anonymous. We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget.

Kiti veikėjai apie Anonimą

 • Tu nykus, silpnaprotis, nesusitupėjęs homofobas, naciukas, fašistėlis, išgama (Nida)
 • Blet tu mane jau užpisai kiek tu čia gali rašinėti! (Nežinoma blogerė)
 • Čia tas, kuris visur rašinėja, visuose puslapiuose? (Nežinoma blogerė)

Plačiau Pipedijai žinomi anonizmai

Anonizmai - tai tie, kurie vaizduojasi Anonymous, bet išties yra tiesiog dibilai:

(Ar žinote kitų žvaigždžių? Papildykite!)

Truputį rimčiau

Kadangi vis lenda iš visokių pakampių idiotai, kurie vis dangstosi Anonymous ir vaizduoja, kad čia jie yra Anonymous ar kad Anonymous kažką ten jiems išviešina, tai čia truputį rimčiau reikia įvardinti kai kuriuos dalykus:

 • Anonymous yra 4chan chebra, kažkiek persimaišiusi su Reddit. Jeigu jūs nesuvokiate, kad Anonymous branduolys yra /b/, ir jūs net nenuvokiate, kas tai yra, tai jums nereikėtų išvis to žodžio minėti.
 • Jei jums kaip nors atrodo, kad jūs sukursit kokį nors lietuvišką ar dar kokį Anonymous padalinį - tai jūs net ne dibilai, o jūs imbecilai.
 • Anonymous yra giliai px visokios ten jūsų prorusiškos ir antivakarietiškos nesąmonės, nes Anonymous didžiausia dalimi yra visiškai sveiko proto eiliniai amerikonai ar kitų šalių gyventojai. Jie, beje, pasižymi aukštesniu intelektu, nei visokie vatnykai, kurie bando dangstytis Anonymous vardu.
 • Anonymous yra anonimiški todėl, kad jų skaičius yra begaliniai didelis, o jokios organizacinės struktūros nėra. Žmonės tenai keičiasi kaip varnos keičiasi varnų spiečiuje - vieni prisijungia, kiti atsijungia, o po kiek laiko nebūna nei vieno buvusio, tačiau grupė juda toliau, ta pačia kryptimi.
 • Niekas negali dengtis Anonymous vardu, o jei dengiasi - tai reiškia, kad tai apsimetėlis. Anonymous neturi jokių vadų, jokio centro ir tai nėra organizacija, kuri turėtų struktūrą.
 • Anonymous niekada nedalyvavo, nedalyvauja ir nesiruošia dalyvauti jokiose kampanijose apie kokių nors rusofobiškų, antirusiškų ar pan. veiklų išviešinimus. Tačiau Anonymous gana neretai sudalyvauja antikomunistinėse akcijose, pvz., nukreiptose prieš Šiaurės Korėją.
 • Su Rusija susiję buvo tik pora Anonymous veiklų - tai Rusijos invazijos Ukrainoje viešinimas ir informacijos apie invaziją bei MH-117 surinkimas, ir šiokios tokios informacijos apie Rusijos veiklą ir cheminio ginklo panaudojimą Sirijoje. Tas veiklas išties darė chebra iš 4chan - tai yra, tikri Anonymous

Na, gerai, yra vienintelė grupė Lietuvoje, kuri bent kažkiek savo organizavimusi ir veikimu primena Anonymous - tai tokie Elfai, nes jie irgi yra neaišku kas, jų yra daug tūkstančių ir jie neturi jokios struktūros.