Last modified on 17 gruodžio 2018, at 00:44

Andrius Baranauskas

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Andrius Baranauskas visame gražume

Andrius Baranauskas - taigi tasai pats, kuris iš TELE2 koksai tai vadas, kuris jei tikta kas, tai ir kalba visiems. Žmogus linksmas, rimtas ir kažkaip tai žodžio neieškantis nei kišenėje, nei dar kur nors, o kaip kiti sako - dabar jau didžiausias PR guru ne tik per Lietuvą, bet ir Europoje.

Andrius Baranauskas garsėja savo legendiniu ir mokslo neapaaiškinamu sugebėjimu, dėl kurio bet kokį kompanijos fuckupą sugeba apversti aukštyn kojomis taip, kad kompanijos populiarumas išauga, klientų padaugėja ir pelnai padidėja. Štai taip netgi visai jau beviltiškose situacijose. O kai tokios beviltikos situacijos būna, tai Andrius Baranauskas visada pradeda kaip tai taip, kad ima kalbėt apie tai, kad "chebra, mes susimovėm, jau taip susimovėm, kad man gėda ir sakyt, tai dabar prisiimkim visą atsakomybę ir kaltę, ir duosim visiems dovanų, kad bent kiek geriau būtų".

Kažkaip taip jis viską taip suvarto, kad paskui visi lieka patenkinti. Ir niekas negali suprasti, kaip čia taip gavosi, kad klientai džiaugiasi ir už tas ryšio bėdas galų gale netgi ir dėkoja.

Dabar jau dėl šito mistinio gebėjimo Bitė, Omnitel, o tiksliau Telia jau meldžiasi, kad tik TELE2 neturėtų kokių nors ryšio bėdų, nes jei tik kažkokios ryšio bėdos pas TELE2 kils, tai reiškia, kad ir vėl kažkiek tūkstančių naujų klientų pas save TELE2 ir atsives.


Iš kur čia atsirado Andrius Baranauskas

Sako, kadaise TELE2 buvo tiesiog kompanija kaip kompanija - viską darė taip, kad būtų kuo mažiausios kainos. Gi paskui atėjo čia šitasai Andrius Baranauskas kažkuo pas juos dirbt, o paskui jį visa vietinė strategija pasikeitė: kompanija pasidarė "no bullshit" principu dirbanti - nei protą knisa, nei makaronus kabina, o tik duoda geriausią produktą už pigiausiai.

Po kiek laiko, nusižiūrėję į Lietuvą, šio paties modelio mokytis ėmė ir TELE2 latviai bei estai, o paskui ir švedai, o galų gale šitas principas pradėtas diegti ir likusioje Europoje. Gavosi taip, kad vienas PR specas visą tarptautinę megakorporaciją pasuko taip, kaip pats įsivaizdavo.

Štai jums ir prašom, kaip būna Lietuvoje, kai kažkas atsiranda protingas.

Dar Andrius Baranauskas turi savo Feisbuką, tai tenai irgi labai populiarus, nes labai protingai šneka. Kadangi populiarumu Andrius Baranauskas jau ima lenkti netgi Liudviką Andriulį, tai gaunasi taip, kad čia štai jums ir prašom, negalėjo ir Pipedija neaprašyt.


Kitas kažkoks Andrius Baranauskas

Bekapstydami, čia dar radom, kad kadaise buvo dar kitas, niekaip nesusijęs kažkoksai Andrius Baranauskas, kuris buvo seimo narys, o kartu dar ir perbėgėlis, tai pradžioje buvo darbietis, paskui perbėgo į kažkokią Pilietinės demokratijos partiją, o dar paskui pasidarė socdemas. Tai kaip ir nieko daugiau apie jį nežinom, tai gal ir nebesužinosim, nes nieko įdomaus, tik kažkokia istorijos... eee... kažkokia istorijos... kažkas ten. Gal jau daugiau jo Seime ir nebebus ir niekas jau nebežinos apie jį, tai nesipainios.

Pipedija nepritaria tam, kad Andrių Baranauskų yra daugiau kaip vienas, nes tai kelia painiavą, konfūzą ir nesusipratimus.