Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Liudvikas Andriulis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Liudvikas Andriulis - vienas iš žymiųjų influencerių, dargi žinomas plačiau nei tas Feisbukas, kuriame jis yra. Dar Liudvikas Andriulis yra žinomas pačiu įspūdingiausiu, slaptų nuotraukų prikimštu Instagram akauntu.

Kai kokie nors žurnalistai sako, kad Liudvikas Andriulis esąs aštriadantis, tai nelabai gal žino, kad jis galėtų nukąsti jiems galvą.

Visi žino, kad Liudvikas Andriulis galėtų būti koks nors gėjus, o gal išties toksai ir yra, o taip pat, kad jis skelbiasi, jog reikia iš šeimų vaikus atimdinėti ir pardavinėti gėjams - tas irgi gryna teisybė[1]!

Dar pas Andriulį yra keturios katės, kurių sąrašą pateikiame:

  • Kraujas
  • Enzimas
  • Kandis
  • Erkė

Sąsajomis dar susijęs su kitomis sąsajomis, nes pas Andriulį yra sąsajos su anokia Medeina Čijauskaite, kuri susijusi sąsajomis su Austėja Landsbergiene, kuri susijusi sąsajomis su Gabrieliumi Landsbergiu. Taip kad Andriulis yra konservų veidas beveik!


Liudviko Andriulio biografija

Liudvikas Andriulis dabar yra koksai tai komercijos ir reklamos vadovas kažkokioje psichotronus diegiančioje firmoje, kuri įdiegė šią įrangą jau krūvoje šalių - štai tokių, kaip Belgija, Italija, Taivanas, Filipinai, Kenija ir kitos. Neabejotina, kad ir Lietuva čia kažką gauna.

O pradžioje Liudvikas Andriulis gyveno mažumėje tai Šiauliuose, taip kad neabejotinai susijęs kaip nors gali būti ir su dar kažkuo, nes patys žinote, kad Šiauliai - tai banditų miestas. Galime atspėti, kad Liudvikas Andriulis ne šiaip sau ten buvo kažkas.

Paskui pabėgo iš Šiaulių į Vilnių, dar tais laikais kai prie ruso buvo geriau, ir nelegaliai įsidarbino gėlių turgelyje prie Olandų žiedo pardavinėti gėles už pinigus[2].

O dar kai užaugo, tai buvo koksai tai istorijos studentas, nes labai gerai mokėsi šią mokykloje. O paskui pasidarė kompiuterastas, tai toksai vat ir buvo. O paskui įsidarbino Telekome, tai matyt ten ir buvo toksai vadybininkas. O paskui jau Bitėje buvo irgi koksai tai vadybininkas. Universitetą baigė, bet nelankė, taip kad galim čia paspėlioti, kaip jis diplomą ten gavo.

O kadaise 2005 buvo tokia TeleMaxima, tai joje Andriulis irgi kažką darė, nes pats tą TeleMaximą ir sugalvojo. Taip kad buvo jos direktorius. Tą TeleMaximą Andriulis sugalvojo ir įkišo Vilniaus prekybai, tai šitie jau turėjo kažkokį Eurocom, tai ir pasidarė Andriulis viso ko generalinis direktorius.

O paskui vat ėmė ir pabėgo Liudvikas Andriulis į Belgiją, kur kažkokie buvo neaiškūs belgai, ogal ir žydai, nes irgi tą patį darė. Taip Andriulis ėmė gyventi Briuselyje, kur buvo visa ES sostinė ir masonerija. Čia irgi gal pasidarykime jau savo išvadas.

Paskui Liudvikas Andriulis ėmė rašinėti Google Plus, o dar paskui - ir Facebook.

O dar kartą buvo istorija, kai Liudvikas Andriulis atvažiavo į Lietuvą, nusipirko čia namą, o virš jo išsikėlė didžiulę vaivorykštinę vėliavą, dėl kurios paskui visi ėmė eiti iš proto, iškvietė jam gaisrininkus ir policiją, o jis visvien paskui nutarė eiti per teismus. Matomai, psichotronai Lietuvoje jau buvo suinstaliuoti, tai jis viską ir laimėjo ir liko už tai nenubaustas.

O dar paskui Liudvikas Andriulis organizavo gėjų eitynes, taip kad paaiškėjo, kas jis toks!Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://m.delfi.lt/veidai/eteris/article.php?id=79667853&fbclid=IwAR2bOMSo-8cjYNpTzlCtxZKy-cV567qbGzzeAuSDP208htoQEDCo6l1szmQ
  2. https://www.zmones.lt/naujiena/astriadantis-interneto-chuliganas-liudvikas-andriulis.7b2783d1-9adf-11e8-9f90-aa000054c883#