Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Baidu: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: '''Baidu''' - tokia paieškos sistema, skirta išimtinai Komunistinei Kinijai, todėl turinti daug specifiškų kiniškų filtrų ir tinkamai parenkamą turinį. Kadaise Baidu buvo sukurta kaip sistema, kuri būtų tiesioginė konkurentė Google sistemai, nes pastaroji nelabai mokėjo susigaudyti hieroglifais, o ir šiaip kiniečiai norėjo nuosavos. Tai kurį laiką Baidu gana aktyviai bandė indeksuoti ir aplinkinių šalių pu...)
 
Žymos: Keitimas mob. telefonu Keitimas įskiepiu mobiliesiems Advanced mobile edit
(nerodoma viena tarpinė versija, sukurta to paties naudotojo)
1 eilutė: 1 eilutė:
'''Baidu''' - tokia [[paieškos sistema]], skirta išimtinai [[Komunistinė Kinija|Komunistinei Kinijai]], todėl turinti daug specifiškų kiniškų filtrų ir tinkamai parenkamą turinį.
'''Baidu''' - tokia [[paieškos sistema]], skirta išimtinai [[Komunistinė Kinija|Komunistinei Kinijai]], todėl turinti daug specifiškų kiniškų filtrų ir tinkamai parenkamą turinį. Dėka viso to neįmanoma per čia pažiūrėti [[pr0n]].


Kadaise Baidu buvo sukurta kaip sistema, kuri būtų tiesioginė konkurentė Google sistemai, nes pastaroji nelabai mokėjo susigaudyti [[hieroglifai|hieroglifais]], o ir šiaip kiniečiai norėjo nuosavos. Tai kurį laiką Baidu gana aktyviai bandė indeksuoti ir aplinkinių šalių puslapius. Vėliau vienok Kinija ėmė labai smarkiai riboti [[Internetas|Interneto]] pasiekiamumą, tad Baidu tapo labiau filtravimo priemone: žmonės negalėdavo naudotis Google, todėl būdavo priversti naudotis Baidu. O Baidu jau parodydavo tiktai tai, ką reikia.
Kadaise Baidu buvo sukurta kaip sistema, kuri būtų tiesioginė konkurentė Google sistemai, nes pastaroji nelabai mokėjo susigaudyti [[hieroglifai|hieroglifais]], o ir šiaip kiniečiai norėjo nuosavos. Tai kurį laiką Baidu gana aktyviai bandė indeksuoti ir aplinkinių šalių puslapius. Vienok vėliau Kinija ėmė labai smarkiai riboti [[Internetas|Interneto]] pasiekiamumą, tad Baidu tapo labiau filtravimo priemone: žmonės negalėdavo naudotis Google, todėl būdavo priversti naudotis Baidu. O Baidu jau parodydavo tiktai tai, ką reikia.


Paskui Baidu buvo papildyta dar ir automatinio vertimo sistemomis bei priemonėmis, kurios automatiškai atpažintų turinį. Taigi, atsirado ir dar šiokia tokia Baidu integracija su [[socialinis reitingas|socialinio reitingo]] sistema.
Paskui Baidu buvo papildyta dar ir automatinio vertimo sistemomis bei priemonėmis, kurios automatiškai atpažintų turinį. Taigi, atsirado ir dar šiokia tokia Baidu integracija su [[socialinis reitingas|socialinio reitingo]] sistema.


Šiuo metu Baidu yra ta vienintelė paieškos sistema, kuria [[Komunistinė Kinija]] leidžia savo gyventojams naudotis laisvai. Kitos paieškos sistemos yra tiesiogiai ar netiesiogiai ribojamos.
Šiuo metu Baidu yra ta vienintelė paieškos sistema, kuria [[Komunistinė Kinija]] leidžia savo gyventojams naudotis laisvai. Kitos paieškos sistemos yra tiesiogiai ar netiesiogiai ribojamos, todėl, pvz. [[Google|Gūglėje]] panaršyti žmonės nebegalės, nes kinietiški filtrai neleis, nes nereikia.
 
O kai Baidu parašai [[Pipedija]], tuomet tau nieko neišmeta, išskyrus vieną vienintelę nuorodą, kuri nukreipia... į patį Pipedijos websaitą. Žodžiu, nieko gero.




[[Category:Paieškos sistemos]]
[[Category:Paieškos sistemos]]

14:37, 4 balandžio 2024 versija

Baidu - tokia paieškos sistema, skirta išimtinai Komunistinei Kinijai, todėl turinti daug specifiškų kiniškų filtrų ir tinkamai parenkamą turinį. Dėka viso to neįmanoma per čia pažiūrėti pr0n.

Kadaise Baidu buvo sukurta kaip sistema, kuri būtų tiesioginė konkurentė Google sistemai, nes pastaroji nelabai mokėjo susigaudyti hieroglifais, o ir šiaip kiniečiai norėjo nuosavos. Tai kurį laiką Baidu gana aktyviai bandė indeksuoti ir aplinkinių šalių puslapius. Vienok vėliau Kinija ėmė labai smarkiai riboti Interneto pasiekiamumą, tad Baidu tapo labiau filtravimo priemone: žmonės negalėdavo naudotis Google, todėl būdavo priversti naudotis Baidu. O Baidu jau parodydavo tiktai tai, ką reikia.

Paskui Baidu buvo papildyta dar ir automatinio vertimo sistemomis bei priemonėmis, kurios automatiškai atpažintų turinį. Taigi, atsirado ir dar šiokia tokia Baidu integracija su socialinio reitingo sistema.

Šiuo metu Baidu yra ta vienintelė paieškos sistema, kuria Komunistinė Kinija leidžia savo gyventojams naudotis laisvai. Kitos paieškos sistemos yra tiesiogiai ar netiesiogiai ribojamos, todėl, pvz. Gūglėje panaršyti žmonės nebegalės, nes kinietiški filtrai neleis, nes nereikia.

O kai Baidu parašai Pipedija, tuomet tau nieko neišmeta, išskyrus vieną vienintelę nuorodą, kuri nukreipia... į patį Pipedijos websaitą. Žodžiu, nieko gero.