Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Anekdotiniai įrodymai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: '''Anekdotiniai įrodymai''' yra argumentacijos klaidos, kuriuose asmuo paremia savo teiginius savo gi išgyvenimais irba stebėjimais, tuo pat metu visiškai ignoruoja arba net neigia mokslinius tyrinėjimus ar statistikas. Tokiems dundukams nors pirštu parodyk į visus dokumentus, aiškiai ir lietuviškai rodančius, kad Žemė nėra plokščia, o jie vis tiek sakys, kad jų akyse paviršius plokščias. Anekdotinis įrodymas yra prastas argumentas naudoti debatu...)
 
S
1 eilutė: 1 eilutė:
'''Anekdotiniai įrodymai''' yra argumentacijos klaidos, kuriuose asmuo paremia savo teiginius savo gi išgyvenimais [[irba]] stebėjimais, tuo pat metu visiškai ignoruoja arba net neigia mokslinius tyrinėjimus ar statistikas. Tokiems dundukams nors pirštu parodyk į visus dokumentus, aiškiai ir lietuviškai rodančius, kad [[Žemė]] nėra plokščia, o jie vis tiek sakys, kad jų akyse paviršius plokščias. Anekdotinis įrodymas yra prastas argumentas naudoti debatuose, nes tokiais atvėjais į [[Dibilai|dibilą]] rimtai žiūrėti ir klausyti jo šyvos kumelės sapną nereikia.
'''Anekdotiniai įrodymai''' yra argumentacijos klaidos, kuriuose asmuo paremia savo teiginius savo gi išgyvenimais [[irba]] stebėjimais, tuo pat metu visiškai ignoruoja arba net neigia mokslinius tyrinėjimus ar statistikas. Tokiems dundukams nors pirštu parodyk į visus dokumentus, aiškiai ir lietuviškai rodančius, kad [[Žemė]] nėra ir negali būti plokščia, o jie vis tiek sakys, kad jų akyse paviršius plokščias. Anekdotinis įrodymas yra prastas argumentas naudoti debatuose, nes jų argumentai yra silpnesni už didesnius ir detalesnius tyrimus, ir tokiais atvėjais į [[Dibilai|dibilą]] rimtai žiūrėti ir klausyti jo šyvos kumelės sapną nereikia.


[[Kategorija:Kalba]]
[[Kategorija:Kalba]]

20:46, 30 rugpjūčio 2022 versija

Anekdotiniai įrodymai yra argumentacijos klaidos, kuriuose asmuo paremia savo teiginius savo gi išgyvenimais irba stebėjimais, tuo pat metu visiškai ignoruoja arba net neigia mokslinius tyrinėjimus ar statistikas. Tokiems dundukams nors pirštu parodyk į visus dokumentus, aiškiai ir lietuviškai rodančius, kad Žemė nėra ir negali būti plokščia, o jie vis tiek sakys, kad jų akyse paviršius plokščias. Anekdotinis įrodymas yra prastas argumentas naudoti debatuose, nes jų argumentai yra silpnesni už didesnius ir detalesnius tyrimus, ir tokiais atvėjais į dibilą rimtai žiūrėti ir klausyti jo šyvos kumelės sapną nereikia.