Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pioneer

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Labiausiai legendary Pioneer magelis naujesnėmis modifikacijomis gaminamas iki šiolei, net po kelių dešimtmečių vis dar turi juntamus pardavimus. Per magelį galima valdyti CD čeindžerį, TV ir kitokią aparatūrą, o naujesnės versijos palaiko MP3, WMA ir kitokius gerus failus, kuriuos jūs galite turėti.

Pioneer - kadaise viena iš žymiausių japonų audio firmų, kuri itin gerai laikėsi toje rinkoje, kur automobiliams skirta audio aparatūra, t.y., visokios tenai automagnetolos ir panašiai.

Prieš porą dešimtmečių buvo laikas, kai Pioneer buvo visų mašinas turinčių pacukų svajonė, bet tiktai turtingiausiųjų pasiekimas, o tiksliau - toksai DEH-P6400 modelis, kur buvo šviečiantis ekranas su visokiomis animacijomis, o taip pat tenai ir delfinai nardė. Tai šitai visiems nunešinėjo stogus.

Vienok apie 1990 metus po truputį ėmė keistis mašinų gamintojų elgesys - anie susiprato patys kišti visokias automobilines audio sistemas į mašinas, ir dar taip, kad kaip nors nesuderinamai su kitais gamintojais. Taigi, visiems, kas nesitarė su mašinų gamintojais, atėjo liūdnos dienos, o tiems kas tarėsi - kaip tik atėjo pagerinti pardavimai.

Pioneer tuo metu jautėsi tokie kieti rinkos lyderiai, kad galvojo, jog patys diktuos gamintojams sąlygas, nes pirkėjai visvien rinksis juos. Taigi, kaip tik ėmė daugiau reklamuotis vartotojams, o kai atėjo didžioji audio krizė, tai ėmė taupyti su rimtesnės aparatūros pardavimais.

Bet vienok reikalai nepaėjo, nes mašinų gamintojai į jas įkišdavo savo aparatūrą, kartais ir visai neblogą, dažnai užsakytą iš kitų audio firmų, tad automagnetolų pardavimai pasaulyje ėmė labai sparčiais tempais trauktis. Galų gale, 2015 metais Pioneer netgi pardavė savo Hi-Fi aparatūros padalinius Onkyo kompanijai.

Taip ir Pioneer firma pasidarė nelabai žinoma, nors vis dar ir gyvuoja.

Ta proga linkime kompanijai neužsilenkti ir netapti eiliniu bankrutavusiu brendu, priklausančiu kokiems nors kiniečiams ar turkams.