Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vaistinės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Vaistinė)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Vaistinės - irgi bjauri vertelgų rūšis, tai čia jau su farmacijos vertelgomis susiję.

Tai kai kokia Camelia vaistinės reklama sako "pigiausių vaistų įvairovė", tai žinokit, kad jums atvirai pisa protą, nesgi puikiai žinoma, kad Lietuvoje vaistai - patys brangiausi visoje Europoje! Tai čia šitą faktą plačiai spauda nušvietė, o kiti gi ir taip žino, kad kur nors Vokietijoje vaistų galima nusipirkti veik dvigubai pigiau, jau nekalbant apie Rusiją, iš kurios kontrabanda vaistus veža.

Tai beje, šita proga dar galim prisimint tokią įdomią istoriją, kaip kažkoks pensininkas parsivežė sau iš Kaliningrado srities buteliuką valokordino, ir už tai buvo sučiuptas ir į kalėjimą pasodintas, nes mat paaiškėjo, kad tas valokordinas kažkoks ten uždraustas. Tai todėl ir uždraustas, kad pensininkai Lietuvoje iš vaistinių pirktų, o į Rusijas nevažinėtų.

Tai čia irgi kartelis matomai daug kam akivaizdus, nors ir neįrodytas, o gal nei ir nebandytas įrodyt, tai kaip pasiskaičiuoja koks pensininkas, kad visas atlyginimas vaistams išeina, tai vat jums ir prašom!

Tai čia irgi galim pasakyt, kad Kubilas neprotingai elgiasi, pensininkams pensijas mažindamas, nes jeigu sutramdytų farmacijos vertelgas, tai tikrai galėtų vaistus atpigint dvigubai, tai pensininkai džiaugtųsi ir dėl pensijų mažinimo nepyktų.

Tai Pipedijai žinomos gi kad ir tokios vaistinės, katros irgi panašiai, kaip didieji prekybos tinklai:

Tai jei dar kitų žinot, tai aišku papildykit...