Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Meškėnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Usūriniai šunys)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Naktinis meškėnas

Meškėnas arba usūrinis šuva - pobjauris gyvis, durnas ir nesveikas, veisiasi, kaip parazitas miškuose. Dažnai serga pasiutlige, piktas, visaėdis, medžioja smulkius gyvūnėlius, išdrasko lizdus, vienkiemiuose pjauna vištas, pagal galimybes ėda ir saldžius vaisius bei uogas. Kita vertus, juokingas toks...

O tai dar biologai pastebi, kad gyvis nors ir ne lietuviškas, o prieš pusę šimtmečio užveistas sovietų - atvežtinis iš Amerikos, tai užtat usūriniais šunimis ir vadinamas. Tai kaip sovietai tikėjosi, turėjęs tapti geru kailiniu žvėreliu, mat ėda viską, įskaitant ir atliekas, kurių kvapo net lapės baidosi. Ale gi paaiškėjo, kad gamtos sąlygomis tampa mūsų miškų parazitu, plėšia paukščių lizdus, užpuldinėja įvairių gyvūnų jauniklius, be to dar ir didžiausias pasiutligės platintojas.

Kiti gi pastebi, kad usūriniai šunes hibridizuojasi su vietine fauna - paprastais šunimis, kas duoda negyvybingus sulaukėjusius dvarniažkes ir netgi bebrais, taip duodamas ir pošlykščius padarus, vadinamus barsukais: šieji irgi dryžuoti, bet užtat, kaip ir bebrai, turi masyvią galvą, rausia urvus.