Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Changes

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Brodvėjus

437 bytes added, 1 rugpjūčio
'''Brodvėjus''' - legendiškiausias ir garsiausias Vilniaus klubas, kur visokios grupės koncertuoja, kaip tik tos, kurios patinga visokiems [[seni perdylos|seniems perdyloms]], kaip kad [[SBS]], [[Bacefalai]] ar dar kokie nors rokeriai. Atidarytas dar [[2000]] metų [[Liepos 3]] dieną, šis klubas nuolat džiugina lankytojus.
Šiaip jau Brodvėjus nėra nei labai geras, nei labai garsus, nei ten puikiu maistu pasižymintis, bet užtat malonus pasėdėti ir pasiausti, o visiems labiausiai žinomas tuo, kad laikas nuo laiko ima ir sudega. Tai jau tapo kaip koks reiškinys ir pasididžiavimas, geriau netgi nei kokia graži legenda - "sudegė Brodvėjus".
Įsikūręs Vilniaus senamiesčio vidury, prie pat Vokiečių gatvės, siaurame Mėsinių skersgatvyje, Brodvėjus užsidega ir užsidega dideliais bei nedideliais gaisrais, kurie vis baigiasi ilgesniu ar trumpesniu uždarymu, o paskui - vėl atidarymu. Nuostabūs gaisrai vyko daugelį kartų, mažiausiai 4 iš jų yra gerai dokumentuoti:
* [[2003]] metų [[Sausio 6]]sudegė Brodvėjus bene pirmą (nors gal ir ne pirmą) kartą* [[2009]] metų [[Kovo 16]]vėl sudegė Brodvėjus, nes ir vėl kilo tenai gaisras* [[2009]] metų [[Rugpjūčio 6]]ir vėl sudegė Brodvėjus, nors vos keli mėnesiai tepraėjo* [[2013]] metų [[Lapkričio 30]]ir vėl sudegė Brodvėjus... Tai čia tiek Brodvėjaus gaisrų mums pavyko aptikti kartą, kai panaršėme kažkokiose senose naujienose.
Kaip [[gandai]] sako, be šių didelių gaisrų ten dar būta ir kažkokio kiekio mažesnių užsidegimų - štai viename gande buvo pasakojama, kad ir po 2009 Rugpjūčio 6, tepraėjus vos kelioms dienoms sudegusiame pastate kilęs dar vienas gaisrelis, kur degė jau degėsiai. O dar kad kažkokį nedidelį gaisrą, kurį kažkokie pankai buvo sukėlę, pavyko užgesinti patiems lankytojams. Ir taip toliau, ir taip toliau - nes tokia to pastato dvasia, o gal ir patsai pavadinimas tokią laimę neša.
353
edits