Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Changes

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Svingeriai

2 634 bytes added, 19:24, 19 spalio 2010
Pamiršta aprašyti žymiausią Lietuvos svingerį. Netvarka.
== Šiaip istorijos visokios ==
Taigi vienas pacientas mums pasakojo, kaip jam atsitiko istorija - anasai kažkaip gyveno kaip normalus žmogus su žmona, o į tą patį namą ėmė ir atsikėlė visai maloni tokia kaimynų pora. Nagi ir ėmė bendrauti, kviestis į svečius ir taip toliau. O kartą ir sako: "užeikit pas mus, surengsim svingerių vakarėlį". Na, tai žodžiu, šitie mūsų herojai nieko blogo nepagalvojo, galvojo, kad gal šokiai kokie bus, nes svingas - tai anoksai šokis yra. Taigi, atėjo, išgėrė, o paskui staiga ėmė tie kaimynai kabinėtis ir su savo bybiais ir pyzdom lįst į akis, tai viskas išvirto aišku į nesupratimą ir totalines muštynes, atvažiavo [[policija]], tie du iškrypę svingeriai ėmė aiškint apie kažkokį užpuolimą, o tuo tarpu mūsų istorijos aukos - apie bandymą nugirdyt ir išprievartaut, tai žodžiu viskas baigėsi tuo, kad parašė vieni ant kitų pareiškimus, o paskui atsiėmė, nes nusprendė, kad geriau išvengti skandalų.
 
== Arkadijus Vinokuras – žymiausias Lietuvos svingeris ==
 
Žymiausias - užtat, kad nesislapsto – Lietuvos svingeris yra Premjero Kubiliaus patarėjas žydų turto dalijimo klausimais, politikos apžvalginykas beigi erotikos ekspertas, dar pagarsėjęs, kaip [[pedofilų gynėjai|pedofilų gynėjas]], trijų šalių – Izraelio, Švedijos ir Lietuvos pilietis vienu metu, [[Arkadijus Vinokuras]].
 
Kadaise anas – kai dar klounišku stiliumi nevaidino politikos apžvalginyko – baisiai mėgdavo pasakotis visokiems iliustruotiems žurnalams apie savo [http://www.topix.lt/category/Laisvalaikis/Svingeriai_ndash_erotiscaronka_ar_gascaronlu/ netradicinio sekso patyrimus] <ref>"Svingeriai – erotiška ar gašlu?" Erotikos ekspertas Arkadijus Vinokuras atsako į ieva.lt skaitytojų klausimus</ref>. Buvo, tskant, ''viešasis svingeris''.
 
Ale paskui, kaip patapo Kubilijaus vyr.patarėju žydų klausimais ir Lietryčio homoseksualistinių bei pedofilinių teisių ekspertu, tie ano džiaugsmingi pasakojimai, katrų buvo pilnas internetas, kažinkaip pradėjo aname nebesikartoti?
[[Vaizdas: A_vinokuras_px600.jpg|600px|thumb|right| „Lengviausia užtrenkti namų duris, nueiti į svingerių klubą... Taip, esu visą tai daręs,...[..]. Čia lengviausias kelias.“ - viešasis svingeris ir erotikos ekspertas Arkadijus Vinokuras su malonumu dalinasi seksualinėmis patirtimis]]
 
Užtat pilna to Vinokuro postringavimų apie šeimos skatinimo politikos nereikalingumą, apie pedofilų klano nebuvimą, apie Kedžio kaltumą ir Ūso beigi Stankūnaitės nekaltumą ir panašių blevyzgų, katras būva gėda skaityti nemuilinom akim.
 
 
Betgi pakanka atsiversti kad ir tokį Posh.lt [http://www.posh.lt/Zmones/vinokuras/&Language=lt_LT& straipsnį] katrame anas gyrėsi beigi didžiavosi savo svingeriavimais – kad suprasti, kas ten per šeimos gyvenimo ekspertas yr.
 
Taigi, štai ką neperseniausiai rašė tas liūdnai pagarsėjusios Lavastės bendražygis pedofilų gynyboje:
 
'''„Lengviausia užtrenkti namų duris, nueiti į svingerių klubą... Taip, esu visą tai daręs,...[..]. Čia lengviausias kelias.“''' <ref>„A.Vinokuro gyvenimas su erotikos prieskoniu“</ref>
 
O mes taigi manome, jogei lengviausias kelias būtu apspjauti šeriuotą Valatkos plikę, kad susigėdytų pavertęs savo laikraštpalaikį svingeriautojų ir pedofilų gynėjų gūžta, o sunkiausias – padaryti tą patį Premjerui Kubilijui, katras lyg ir konservuotas krikščionius-demokratas bebuvąs?
 
Tai kodėl anam patarinėja kažinkokie netradicinio sekso propaguotojai su užsienio šalių pasais kišenėse?
 
{{References}}
[[Category:Iškrypimai]]