Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Sampo bankas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš SAMPO Bankas)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Sampo bankas kadaise buvo, o dabar jo jau nėra, nes vietoje jo dar 2006 atsirado Danske bankas, tai čia gal ir nieko būtų įdomaus tokioje situacijoje, nes kaip žinia, didelės žuvys ėda mažas žuvis, tad tokiu būdu ir bankai auga.

Bet kad čia tokia keista istorija buvo, kad yra tokia suomių kontora, kuri vadinasi Sampo group ir užsiima visokiu draudimu. Tai ta Sampo group turėjo kadaise ir turėjo tą Sampo bank, kuris buvo vienas iš didžiulių bankų, didžiausias per visą Suomiją. Tai ta kontora plėtėsi, išsiplėtė per visą Pabaltijį, o tada visą tą savo banką pardavė ir dabar vietoje to banko yra tasai Danske bankas. Tačiau tai kontorai matyt pagailo, kad ji pardavė savo banką, tai tada ji ėmė supirkinėt Nordea akcijas ir galų gale tapo didžiausia pastarojo banko akcininke.

Tai štai jums ir prašom, kokie įdomūs likimo vingiai gaunasi visokioms įmonėms: norėjo atsikratyti banko, o paskui ėmė ir nusipirko kitą banką.

O štai Lietuvoje tasai Sampo bankas atėjo kadaise, kai nusipirko anokį Lietuvos Vystymo Banką, tai iš šio ir išaugo čionai jų paslaugos, ilgainiui duodamos pagrindą pas mus veikiančiam Danske bankui.