Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dirbtinis intelektas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš DI)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Dirbtinis entelektas ar tiesiog DE, o angliškai - "Artifical intelligence" arba "Artificial intelligence" ar "AI" - tai sintetinis protas, netikros asmenybės beigi kompiuteriu simuliuojamas, emuliuojamas ir imituojamas žmogus ar netgi koks nežmogas.

Pirmasis dirbtinis entelektas buvo anoks Eliza botas, katras tiesiog perklausdavo tuos pačius klausimus žmogui, kuris tuos klausimus uždavė. Kadangi anas buvo amerikoniškas, tai naudojo anglų kalbą - šioji lengvai parsinama kompiuteriais. Pokalbiai gaudavosi maždaug tokie:

Žmogus: Labas
Eliza: Kodėl tu man sakai "labas"?
Žmogus: Noriu su tavim pakalbėti
Eliza: Kodėl tu nori su manim pakalbėti?
Žmogus: Nes labai noriu sekso
Eliza: Kodėl tu nori sekso?
Žmogus: Nu aš noriu pistis, supranti?
Eliza: Kodėl tu nori pistis?
Žmogus: Nes mane užkniso nesipisti
Eliza: Kodėl tave užkniso nesipisti?
Žmogus: Todėl kad aš noriu sekso
Eliza: Kodėl tu nori sekso?
Žmogus: Todėl kad noriu pistis
Eliza: Kodėl tu nori pistis?
Žmogus: Todėl kad noriu pistis
Eliza: Kodėl tu nori pistis?

Ir taip toliau, ir taip toliau. Galit įsivaizduoti, į kokį stuporą įvarydavo žmones tokie pokalbiai.

Šiuolaikiniai dirbtiniai intelektai yra protingesni, moka ir patys papezėti visokių nesąmonių. Dažniausiai veikia taip, kad išmoksta iš kitų žmonių kokius nors sakinius ir teiginius ir juos suriša ryšiais su kitais sakiniais. Kartais gaunasi tokių pornografijų, kad net gėda pasakoti.

Dirbtinis Intelektas Lietuvoje

Lietuvoje buvo ne vienas ir ne du bandymai padaryti dirbtinį intelektą. Bet čia hakeriai susidūrė su tokia problema, kad lietuvių kalba neturi gramatikos. Aišku, vadovėliai sako, kad gramatika yra, ale betgi tačiau nei jos yra, nei ji gali būti kur nors panaudota, o tik kažkokie kliedesiai ten rašomi. Todėl iki šiol dar niekam nepavyko sukurti bent pusėtinai veikiančio lietuviškų tekstų parserio. Bet keli bandymai sukurti visokius DI botus buvo. Sėkmingiausias iš tokių botų buvo Grožytė - anoji sugebėdavo apgauti didžiąją dalį žmonių.

Dirbtinis intelektas užusienyje

Technika vietoj nestovi iš štai jau galima nusipirkti būktai guminę bobą su dirbtiniu intelektu, kuri, tipo, net pokalbį moka palaikyti prieš, po ir vietoj to. [1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.balsas.lt/naujiena/369434/pristatyta-pirmoji-sekso-robote-video