Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Bobutė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Bobutė nuo jaunumės garsėjo ūmiu charakteriu. Šią nuotrauką atsiuntė nedobroželateliai, kurie prašė nenurodinėti jos pavardės ir vardo (redagcijai žinomi), bet leido pasakyti, kad nuotrauka daryta 2005 m. giminių baliuje Vilniuje, Viršuliškėse, daugiabučiame daugiaaukščiame name. Mes sakom, kad kaip bobutei tai sporto salė nepakenkė, bet attitjudo rodos turėjo visais laikais šiek tiek daugiau negu daxuja.

Bobutė - viena labiausiai gerbiamų Račo blogo dundukių, galimai kandidatė į oberdundukes (gauliaiteres), save prisiskirianti anokiai bobučių grupuotei, ką sako patsai užsivadinimas, o ir charakteris, tsakant.

Nors pavadinimas suponuoja pensijinį amžių, bet teksto analizė įrodo, kad yra žymiai jaunesnė (jaunesnis). Pagal praleidžiamą laiką prie kompiuterio, galima įtarti, kad yra laisvai samdoma (dirba namie), galimai žurnalistikos srityje.

Bando būti jechidna, bet registras daugiau atkrenta į "Supermamos" šmaikštašiknių kategoriją.

Račo išmokusi zanudno tono ir neregėtai vienodo moralizavimo, kur kiekvieną kuris jai drįsta paprieštarauti uždročina savo reikalavimais "tai jau gal leisit man pačiai spręsti ką mėgti/nemėgti/rašyti/nerašyti/sakyti/nesakyti". Daugiau nieko prie diskusijos prisidėti negali, nes yra visgi tupa.

Kamuojama būdingos oberdundukų veislei netolerancijos pašaipai (kurią galimai kelia antifosfolipidų, ALPA, trūkumas), reaguoja prožektyviniu būdu, siūlydama psichiatrinę pagelbą oponentams, tad spėjamai yra ir viena iš Pipedijos autorių, gal netgi garsioji Račo blogo žiurkė. Besaikis "P.S.", "P.P.S." vartojimas gali būti obsesinio-kompulsinio sutrikimo požymis, kuris taip pat pasireiškia nesustabdomu komentarūų flūdinimų, kai užšoka ant bangos.

O dar neseniai Bobutė pagarsėjo, kai Užkalnį pavadino apgailėtinu nebrendyla.


Versijos - kas yra Bobutė?

Mokslas iškėlė ne vieną versiją apie Bobutės tapatybę, ir visos iš jų yra paneigtos, bet ne iki galo.

  • Wordpresso Bobutė (http://bobute.wordpress.com/) - nelabai kaptyvuojantis blogas su intriguojančiu pavadinimu "Pro bobutės angą" (patikrinti antraštę - galimai provokacija; red. past.)
  • Nida Vasiliauskaitė - mėgstanti žodį "apgailėtina". Tačiau Nidos sutapimas su Bobute negali būti tiesa, nes Nida nėra parašiusi nė vieno sakinio trumpesnio nei 50 žodžių, o Bobutė juos vartoja.
  • Irma Petraitė - legendinė spamerė-šiukšlininkė, pagarsėjusi turbo-izoliacija nuo realybės. Primena Bobutę per ribą peršokančiu užsispyrimu.
  • Liūdnos šlovės trolio Užkalnio kelią perbėgusi buvusi Antavilių senelių namų vedėja Karmelina Kazlauskienė, pričiupusi Užkalnį savinantis inventorių. Užkalnis tuomet grojo Antaviliuose akordeonu ir pusę etato dirbo meno saviveiklos vadovu. Paskui Kazlauskienei bandė keršyti.
  • Užsimaskavęs Valentinas-Julija Bonč-Brujevičius, dar vienas honorarinis dundukas, nebetelpantis vienoje personalijoje. Tačiau Valentino sąmojai aštresni; galimai jis juos sąmoningai 'dambina daun', kad priešai nesusigaudytų. Bet mes susigaudom ir atsekam galus, kur yra kas siūta baltais siūlais.