Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nidos bankas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Bankas Nida)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Nidos bankas arba tiksliau būtų sakyti "bankas Nida" (su kirčiu ant "a", nes taip rekomenduoja VLKK) vadinosi gražiai ir romantiškai, tačiau vargu bau ar su visiems žinoma Nida turėjo ką nors bendra, o tiktai paaiškėjo besąs kažkokiu grynai aferizmu, kuris būtų buvęs dar skaudesniu, nei Bankas Sekundė, jei tik ne tai, kad dėl suirutės ir prasto tvarkymo šitas bankelis nesugebėjo išaugt iki bent kiek didesnio dydžio. Taip kad aišku, kad Nidos bankas bankrutavo, o indėlininkai gavo špygą.

Taip kad kai vyko bankų griūtis, Nidos bankas buvo vienu iš daugybės sužlugusių liūdnaisiais 1995 metais (ketvirtas iš visų griuvusių), tačiau tarp kitų išsiskyrė nemenku sukčiavimo įžūlumu bei tuo, kad nors ir teisti, aferistai vėl užsiėmė finansinėmis machinacijomis ir po kiek laiko vėl buvo pasodinti už PVM grobstymą, kur pagal kažkokią keistą schemą susigrąžindavę iš valstybės PVM, kurio berods net ir sumokėję nebūdavo, taip kad gaudavosi tarpti išvis iš niekur.

Tai paskui dar eilę metų dėl vienintelio to Nidos banko turto, kuris jau buvo įkeistas LTB, vyko visokios bylos, nes kreditoriai negalėjo pasidalinti. O tasai vienintelis turtas buvo toksai pastatas Juozapavičiaus 9A, kuris buvo tiek plačiai visiems žinomas, kad jau vien iš to pastato visi viską galėjo viską pasakyti, kas čia per toksai tasai Nidos bankas.

Dar ten su tuo banku buvo apsišvietusios tokios pavardės, kaip banko valdytoja Vida Januškevičienė ir jos pavaduotojas Česlovas Maculevičius, katrie paskui įkliuvo ir toje PVM byloje[1].

O dar per bankrotą bankas Nida ar tai jo kažkokie tai artimi asmenys svaidėsi nerišliais kaltinimais, esą čia juos anoks Ancorobankas puola.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://vz.lt/?PublicationId=a01021bc-30e3-4bd3-90b5-74141b70a969