Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pi

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš 3.14)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Bet kuris troliamokslio žinovas jums paaiškins, kaip apskaičiuoti skaičių Pi

Pi (skaitoma pi) - tai iracionalusis skaičius. Jis apytiksliai lygus 3.14, tiksliai - 7/22. T.y., norėjom pasakyti, 22/7. Ypač nekenčiamas dibilų, dievinamas pseudointelektualų ir moksliukų. Šis skaičius galimai susijęs su Pipedija, tačiau tai įrodyti užimtų melejonus laiko. Kolei kas spėjama, kad Pipedija ir Pi (skaitoma pi) yra susijusios bendromis raidėmis pi.

Dar sakoma, kad Pi - tai yra iracionalus skaičius, taigi, nelabai jisai normalus.


Viki ir sąmokslo teorija

Tai čia jau anokie Pipedijos skaitovai beigi pildytojai išmislijo, kad Vikipedija egzistavo dar viduramžiais! Juk tai akivaizdu! Sakot, norim jus tik apgauti? Nė velnio! Tuoj mes jums čia jau viską įrodysim: Anokiais senais amžiais, gi netgi viduramžiais buvo tokie vikingai. Tai ir buvo pirmieji Vikipedijos įkūrėjai. Tai čia jau jūs kiba galvojat, taigi kompų viduramžiais nebuvo? Tai va dabartės Pipedija jus nustebins! Ir į šį klausimą Pipedija turi atsakyma: Vikipedija viduramžiais buvo žodinė!

Pirmieji Pi ir Pipedai

Tai čia jau prie tos sąmokslo teorijos, kurioji jums nuotaiką sugadino turime gerą žinią! Pipedija irgi egzistavo dar viduramžiais, o gal dar netgi anksčiau. Pirmieji Pipedai buvo Pirčių savininkai! Be to, Pipediją išpopuliarino ir atnaujino CS, sukurdamas tokį terminą kaipo Pingas!

Santrauka

Dar nesupratot? Ogi Vikipedija irgi Pipedija egzistavo viduramžiais!