Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šeškinės 4 ir 6 namų bendrija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Šeškinė 46)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Šeškinės 4 ir 6 namai - tai jau tapo bendruomeniškumo simboliu Lietuvoje

Šeškinės 4 ir 6 namų bendrija - anokia bendruomenė, išgarsėjusi internetuose, nes visuomeniškai aktyvi, turi savo blogą ir drąsiai dedasi prie visuomenės akcijų įvairių, todėl plačiai žinoma ir tapusi geru pavyzdžiu visiems kitiems.

Savo laiku šioji pagarsėjo per visą Lietuvą, kai pasklido kalbos, kad ji yra ne šiaip sau, o Andriaus Užkalnio vardo bendrija, o patsai Andrius Užkalnis esąs šios bendrijos garbės pirmininkas. Tai mums šitų gandų nepavyko patvirtinti, bet plačiai pasklidę kadais aptarimai verčia neabejotinai pripažint, kad kažkas su tuo tikrai buvo susiję.

Taip ar kitaip žiūrint, neabejotinas faktas, kad Šeškinės 4 ir 6 gyvenamųjų namų bendrija tapo pačia garsiausia ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje, todėl jei kitų bendrijų Pipedija ir neaprašė kol kas, tai šią aprašyti tiesiog būtina, nes unikalus atvejis.

Puikus gyventojų sutarimas, nuostabūs žmonės, sugebėjimas puikiai tvarkytis savo reikalus - tai išskirtiniai bruožai. Ir žinoma, kad išskirtinis, ne tik bendrijos, bet ir kitų žmonių didelio dėmesio susilaukiantis tinklaraštis, kuris ir aktyviai dalyvavo protestuose prieš SOPA, ir nagrinėjo šilumos kainas, ir daug kitų problemų, svarbių vos ne kiekvienam vilniečiui, o ir kitų miestų gyventojams.

Ne veltui Šeškinė dabar internetuose jau tapatinama būtent su šiais dviem namais: tai išskirtinis pavyzdys, kaip žmonės gali tvarkyti savo bendrijos reikalus. Todėl Pipedija siūlo visiems apsilankyti jų puslapyje ir paskaityti.


Dar žr.