Last modified on 29 spalio 2018, at 12:25

Mėjus Velonskis

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Mėjus Velonskis - siejamas su kadaise išdavinėtais kreditais, kur anoksai Kooperacijos bankas išdavinėjo - išdavė 12 milijonų, ale tie gi nesugrįžo, o gi Mėjus Velonskis persikėlė gyventi kažkur į užsienį. Vienok šito negalime kaip nors tvirtinti, nes visa tai niekaip nepatvirtinama, mes čia nieko nežinom[1].

Jo gi brolis Simas Velonskis buvęs geru Algirdo Brazausko draugu, nes šiąjam pasiūlė nusipirkti lėktuvą - JetStar su vardiniu LY-AMB numeriu.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.