Kuri kalba turi būti gimtoji lietuvių emigrantų vaikams?: Skirtumas tarp puslapio versijų

S
Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Tararaika versija
(Puslapis keičiamas su „MATOMAI NAHUY Vaizdas:Pavyzdys.jpg PRINCIPE TAIP“)
S (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Tararaika versija)
 
1 eilutė: 1 eilutė:
MATOMAI NAHUY
Kaip klausimas akivaizdus, taip ir atsakymas akivaizdus, nes joks [[emigrantas]] neišmoksta kitos kalbos taip, kad ja visiškai laisvai kalbėtų, todėl vaikai išmoksta vietine kalba kalbėti ne idealiai. Tą ir [[Lietuva|Lietuvoje]] puikiai matome, kad netgi tose šeimose [[imigrantai|imigrantų]], kurios kalba namie lietuviškai ir vaikus leidžia į [[lietuviai|lietuvių]] mokyklas, visvien pastebimas šioks toks akcentas pas taip užaugusius net vyresniame amžiuje.


[[Vaizdas:Pavyzdys.jpg]]
Gi tuo tarpu kitas puikiai matomas dalykas, kad kai imigrantai kalba savo gimtąja kalba namie ir mokina vaikus savo kalbos, tai šią jie puikiai išmoksta, kartu nei kiek neblogiau išmokdami vietinės kalbos, jei šios būtų ir tyčia namuose mokinami. Kitaip tariant, tėvai vietinės kalbos mokinimosi beveik nesuįtakoja.


PRINCIPE TAIP
Tad ir išvadas darykitės, nes akivaizdu, kad tiktai mokindami [[lietuvių kalba|lietuvių kalbos]], duosite vaikui sugebėjimą kalbėti keliomis kalbomis, o taipgi ir žymiai platesnius ryšius ir galimybes, užaugus, užmegzti kontaktus ar pradėti verslą [[Lietuva|Lietuvoje]], vertėjauti, pasirinkti daugiau mokymosi įstaigų ir taip toliau.
 
 
[[Category:Klausimai]]
12 859

pakeitimai