Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dainius Dikšaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dainius Dikšaitis mąsto apie sunkią studentų dalią

Dainius Dikšaitis - toks kažkoks kažkokios Lietuvos Studentų Sąjungos prezidentas, taip pat jau kaip kurių komentuotojų vertinimais galįs būti pradedandantysis vagis ir kyšininkas, nes jau kai paskaitai komentarų, tai maža nepasirodo[1].

O Dainius Dikšaitis pagarsėjo 2010 birželį, kai nutekėjo labai slaptas pokalbis tarp jo ir vienos iš atstovybių vaduko, kur ponaitis siūlo išskirtines šaunias sąlygas atstovybei, jei ji prisijungs prie LSS ir taip pat pareiškia, kad sieks jog studento pažymėjimai nepigtų, nors studentai ir patys nelabai supranta už ka tokias babkes kasmet moka. Taip sakant nauja visuomenės lyderių karta auga!

Tai gavosi taip, kad netgi į Youtube pakliuvo garsusis Dainiaus Dikšaičio pokalbis apie kažkokius ten versliukus, kaip ten pabranginti ar tai neatpiginti kažkokių ten studentų pažymėjimų ir panašiai, tai tas paskui spaudai sakęs, kad pradėjęs jau tyrimą kažkokį.

O paskui dar Dainius Dikšaitis išplatinęs pareiškimą kažkokį ten, kad viskas yra ne taip, o galimai visai kitaip, taip kad kaip čia yra kaip, tai visai niekas ir negali pasakyti ir spėlioti, o jau patys čia imkit ir nuspręskit, nes ir taip juk žinote, kad Pipedija nusišneka, nes tokia jau čia padėtis, kad taip jau yra. O tai paties Dainiaus Dikšaičio poziciją galima pasiskaityti paskelbtą ir paskleistą viešai[2], nes ten taip gaunasi, kad išties Dainius Dikšaitis yra nekaltas, o kaltas tik kažkoks ten VIKO Studentų atstovybės veikėjas Aivaras Vaiginis, nes ten išties tame pokalbyje buvo viskas atvirkščiai, nes Dainius Dikšaitis norėjo sumažinti, o ne padidinti tų kažkokių pažymėjimų kainas ir taip toliau, o tiktai įraše kažkaip viskas gavosi ne taip, o visai kitaip, todėl kažkas ten visai yra kitaip, tai čia jau dabar aiškinkitės patys.

Tai dar švietimo ministras Gintaras Steponavičius kažkaip ten išsisuko nuo klausimo, apie tai, KPŠ čia dedasi...


Dainius suka versliukąVisokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/studentu-pinigai-masalas-atstovybems-vilioti-56-102536
  2. http://www.lss.lt/archyvas-30/lt/lietuvos-studentu-sajungos--lss--prezidento-dainiaus-diksaicio-viesas-pareiskimas-del-viesojoje-erdveje-isplatinto-privataus-pokalbio-iraso-184.html