Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zigmas Vaišvila

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
15:42, 17 balandžio 2010 versija, sukurta Tararaika (Aptarimas | indėlis) (→‎Vaišvilos dukra)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Zigmas Vaišvila

Toks žaliasis, sąjūdistas, signataras, kažkaip vėliau pasinėręs į abejotinus versliukus ir tik pastarosiomis dienomis vaidinantis didžiulį intelektualą, keliantį aktualius klausimus. Keisčiausia, kad Zigmas Vaišvila laikomas itin dideliu autoritetu, nors tepagarsėjęs kaip visokių citatų žinovas...

O ganėtinai neseniai Zigmas Vaišvila pagarsėjo, kai prieš prezidento rinkimus viešai pateikė daugybę visokių kaltinimų ir net suabejojo, ar Dalia Grybauskaitė nebus kaip nors susijusi su KGB[1]...

Vaišvilos dukra

Čia žemiau - kažkokia išgalvota istorija apie išgalvotą laikraštį, kuris esą paskelbė, kad Vaišvilos dukra kažkuri dirba Falck ar tai kokioje kontoroje, tai čia ta proga dar turim paminėt, kad Zigmas Vaišvila turi dvi dukras, o ne vieną, taip kad čia nesąmonė jau vien dėl to, o gandai kažkokie nesąmoningi.

Taip kad tragiška jo dukros istorija - anoji baigė daugybę visokiausių mokslų, blondinė, gražuolė, taip toliau, o įsidarbino eiline apsaugininke ir dirba kažkokiam supermarkete, berods, Rimi - prižiūri, kad pirkėjai ko nors nepavogtų. Tai apie tai dar kažkoks laikraštis kartą rašė ir labai gražią jo dukros nuotrauką įdėjo. (Tai čia skaitau, kad reik išimti Zigmo nuotrauką iš šito straipsnio bo ji vis tiek niekam nerūpi ir įdėti tą jo dukros nuotrauką. - red. past.)

Vat kaip matote, koks nesąmoningas gandų straipsnis sukelia tokias paskalas, nes laikraštis parašo belenką, o paskui net niekas neatsimena, kas ten per laikraštis buvo. Ir netgi dar neaišku, ar išvis Zigmas Vaišvila turi kažkokią dukrą, nesgi tai dar toli gražu nežinia.

Tai čia turim pažymėti, kad Zigmas Vaišvila išvis yra nevedęs ir jokių dukrų neturi, jei kas netikit, tai galit Vikipedijoje pasitikrinti, taip kad čia jau nusišnekėjimas totalus!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.