Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zdzislavas Palevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:32, 30 gruodžio 2009 versija, sukurta Makštutis (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: {{Abejotinas}} '''Zdzislavas Palevičius''' buvo Šalčininkų mero pavaduotoju, kol meru ten buvo anoks Leonardas Talmontas, o kai šisai apsimelavo lenkų la...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Zdzislavas Palevičius buvo Šalčininkų mero pavaduotoju, kol meru ten buvo anoks Leonardas Talmontas, o kai šisai apsimelavo lenkų laikraščiams, tai jau dabar kažkaip meru patapo jo buvęs pavaduotojas.

Zdzislavas Palevičius atstovauja lenkų partiją, kuriai beatstovaudamas prieš porą metų skleidė kažkokias neaiškias kalbas apie kažkokius papirkinėjimus, už ką liberalcentristai šįjį buvo padavę į teismą, katras neaišku kuo ten baigėsi[1].

Dabar gi Zdzislavas Palevičius jau garsėja, kad prasuko naują aferą: perleido visą valdžią Jėzui Kristui, taip vat pareikšdamas, kad visa Šalčininkų valdžia vykdo dievo nurodymus, kitaip tariant, esą dievo vietininkai žemėje. Tai čia jau darykitės išvadas patys.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.