Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zarinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:18, 28 gegužės 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Zarinas''' arba '''GB''' - taigi toksai cheminis ginklas, pagarsėjęs kai toksai Aum Sinrike vadas Šoko Asahara sugalvojo Japonijoje cheminėmis medži...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Zarinas arba GB - taigi toksai cheminis ginklas, pagarsėjęs kai toksai Aum Sinrike vadas Šoko Asahara sugalvojo Japonijoje cheminėmis medžiagomis didinti tautos dvasingumą. Tai anąsyk krūvoje metro stočių ir vagonų paskleistas zarinas nunuodijo mirtinai 12 žmonių, o dar kokius 5000 sužeidė, nes zarinas palieka ilgus pėdsakus organizmo būsenose.

Taigi zarinas yra vienas iš tų trijų garsiųjų vokiškų cheminių ginklų, kuriuos anie sukūrė garsiąjame koncerne Bayer, o paskui šitas buvo verčiamas krūvomis į Baltijos jūrą...

Kaip ir kitos nervus paralyžuojančios medžiagos, taip ir Zarinas užmuša kažkokią ten acetilcholinesterazę - fermentą, kuris skaido acetilcholiną, tai žmogų ištinka greiti traukuliai ir paskui labai skausminga mirtis. O jei žmogus ir nenumiršta, tai ilgam lieka pilnai ar pusinai suparalyžuotas, nes kol ta acetilcholinesterazė daugmaž atsistato, tai praeina keli mėnesiai, o ir netgi tada tas atsistatymas būna nepilnas, taip kad visą gyvenimą paskui žmogų kamuoja raumenų silpnumas ir judesio sutrikimai.

Iš kitų nervus paralyžuojančių medžiagų zarinas išsiskiria labai dideliu lakumu, tad pakanka, kad iš užnuodytos teritorijos vėjelis padvelktų ir žmonės gali pradėti mirdinėti kaip lapai.

Vienok kaip ir kitos nervus paralyžuojančios medžiagos, taip ir zarinas neblogai veikia, pakliuvęs ant odos, taip kad ta odos vieta greitai ima savaime virpėti ir trūkčioti, praranda jautrumą, o paskui jau ir visas žmogus numiršta, apsinuodijęs.