Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Volkov Commander

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:05, 9 birželio 2022 versija, sukurta Sinclair (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Volkov Commander''' - vienas iš didžios daugybės klasikinio Norton Commander klonų, pasižymėjęs ypatingai panašia išvaizda ir elgesiu, tačiau kartu buvęs daug daug kartų mažesnis, užimantis apie 64 kilobaitus. Kad būtų labai mažas, Volkov Komanderis buvo parašytas asembleriu. Skirtingai nuo Norton Komanderio, Volkov Komanderis buvo vienas failas (Nortonas minimaliam variante visvien buvo iš dviejų ar trijų fa...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Volkov Commander - vienas iš didžios daugybės klasikinio Norton Commander klonų, pasižymėjęs ypatingai panašia išvaizda ir elgesiu, tačiau kartu buvęs daug daug kartų mažesnis, užimantis apie 64 kilobaitus. Kad būtų labai mažas, Volkov Komanderis buvo parašytas asembleriu.

Skirtingai nuo Norton Komanderio, Volkov Komanderis buvo vienas failas (Nortonas minimaliam variante visvien buvo iš dviejų ar trijų failų), o be to, dalis Nortono funkcionalumo, kuris būdavo atskirose programose, irgi buvo įkišta į tą patį Volkovo bendrą modulį. Žodžiu, gavosi programa, kuri buvo labai patogi tiems, kam reikdavo baisiausiai taupyti vietą ir kiekvienas kilobaitas buvo svarbus.

Vienok, kaip ir daugelis, taip ir Volkov Commander negalėjo normaliai palaikyti failo vardo, didesnio, kaip 8 baitų. Taigi, su Windows sistemomis būdavo bėdų, nes tie failų vardai nesimatydavo ar, kopijuojant ar perkeliant, pradingdavo.