Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vladimiras Čchikvadzė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: {{Abejotinas}} [[Vaizdas:Vladimiras_cchikvadze.jpg|400px|thumb|right|Apsirengęs kažkokia sovietinio prokuroro uniforma, Vladimiras Čchikvadzė meiliai, nuoširdžiai ir švelniai...)
 
 
5 eilutė: 5 eilutė:
Savo laiku Vladimiras Čchikvadzė buvo Rusijos išorės žvalgybos vadovas, kitaip tariant - vienas iš aukščiausių [[FSB]] (anksčiau - [[KGB]]) šulų. Tuo pačiu yra ir vienas iš kažkokios rusiškos oligarchų organizacijos (Торгово-промышленная палата) vadų.
Savo laiku Vladimiras Čchikvadzė buvo Rusijos išorės žvalgybos vadovas, kitaip tariant - vienas iš aukščiausių [[FSB]] (anksčiau - [[KGB]]) šulų. Tuo pačiu yra ir vienas iš kažkokios rusiškos oligarchų organizacijos (Торгово-промышленная палата) vadų.


Vladimiras Čchikvadzė vadovavo Rusijos ambasadai iki [[2013]] metų, kai į jo vietą buvo paskirtas anoksai [[Aleksandras Udalcovas]]. Daugelis anuosyk tikėjosi, kad tas Udalcovas bus mažiau nusišnekantis ir ne toks agresyvus, bet deja, paaiškėjo, kad jei jau Rusijos diplomatas - tai reiškia, kad nieko gero visvien nebus.
[[Category:Asmenybės]]
[[Category:Asmenybės]]

Dabartinė 22:50, 21 rugpjūčio 2019 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Apsirengęs kažkokia sovietinio prokuroro uniforma, Vladimiras Čchikvadzė meiliai, nuoširdžiai ir švelniai šypsosi, kalbėdamas apie Rusijos ir Lietuvos santykius

Vladimiras Čchikvadzė - veikėjas neištariama pavarde ir rusišku vardu, nors aiškiai būtų iš Gruzijos. Ale akivaizdžiai atstovauja visiškai priešingus interesus, nes berods po Rusijos karo su Gruzija ir buvo paskirtas ambasadoriumi į Latvių gatvę.

Savo laiku Vladimiras Čchikvadzė buvo Rusijos išorės žvalgybos vadovas, kitaip tariant - vienas iš aukščiausių FSB (anksčiau - KGB) šulų. Tuo pačiu yra ir vienas iš kažkokios rusiškos oligarchų organizacijos (Торгово-промышленная палата) vadų.

Vladimiras Čchikvadzė vadovavo Rusijos ambasadai iki 2013 metų, kai į jo vietą buvo paskirtas anoksai Aleksandras Udalcovas. Daugelis anuosyk tikėjosi, kad tas Udalcovas bus mažiau nusišnekantis ir ne toks agresyvus, bet deja, paaiškėjo, kad jei jau Rusijos diplomatas - tai reiškia, kad nieko gero visvien nebus.