Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vilija Filipovičienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
15:31, 14 gegužės 2020 versija, sukurta Glumuma (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vilija Filipovičienė klausinėja žmonių, kieno čia kengūra valkiojasi.

Vilija Filipovičienė - buvo tokia seimūnė, iš 2012-2016 Seimo, bet jau nebėra seimūne, nes paskui jos jau neišrinko. Buvo iš Darbo partijos išrinkta, bet gi dabar jau nėra toje Seimo politikoje. Visgi gal vėlgi bus, o gal ir nebus - nežinome.

Gal ir neblogas žmogus. Vat 2020 metų pavasarį, gegužės 14 dieną Vilija Filipovičienė pamatė kažkur aplink jos namus besišlaistančią kengūrą, kurią nuforografavo ir klausinėjo žmonių, ar kas nepametė.

Tai kiti paskui juokėsi - pasirodo, kad tenai tiesiog kažkokia ligota, niežais apsikrėtusi lapė aplinkui šlitinėjasi. Nuotraukos darymo metu ta lapė akivaizdžiai susirietusi šiko ant asfalto. Taigi, šikanti lapė buvusiai Seimo narei matomai pasirodė panaši į kengūrą.

Tai kol kas tik šitą visą vieną faktą apie Vilijos Filipovičienės veiklą ir pasiekimus čionai Pipedijoje težinome, nes daugiau nieko nežinome apie ją, nes matyt kad nieko daugiau nenuveikė, kuo mums būtų įsiminusi.