Viktoras Ševaldinas

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Viktoras Ševaldinas - anoks Ignalinos atominės elektrinės generalinis direktorius, dabar jau buvęs. Paskyrė jįjį anoks tūlas buvęs energetikos ministeris Leonas Ašmantas, prikalbino būti juo būti, neišsigąsti subyrėjusios CCCP ir pasilikti Lietuvoje kartu su kitais 4000 po litevski ni bum bum darbuotojų. IAE direktoriumi išbuvo nuo 1991 m. lapkričio 6 iki 2010 m. kovo 3 dienos. Per tą laiką, reikia manyti, matė ir šilto ir šalto, nes Ignalinos atominės elektrinė visais laikais buvo ir ilgai dar bus auksinius kiaušinius dedanti višta.

O galutinai jįjį von išvijo Arvydas Sekmokas likus gi vargšui porą mėnesėlių iki pensijos apkaltinęs visokiais otkatais ir nevalyvumu. Sako, buvo didi draugai su AMB ir ranka ranką mazgojo it broliai kokie.[1]

Ir atrodo kas gi trukdytų garbaus amžiaus dorai atidirbusiam piliečiui mėgautis senatvės malonumais ir staiga čia kaip iš giedro dangaus žinia iš amerikų parėjo - jam priminė kai kokias gautas smagias dovanėles, nei iš šio nei iš to[2]

- Так что, все по полам, Альгирдас?
- По полам, как всегда, Виктор Николаевич!
- Блин, меня, Даукшиса, забыли падлы...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.