Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vikipedai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:24, 8 kovo 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Tararaika versija)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Štai taip save įsivaizduoja vikipedai. Turint omeny, kad per visą lietuvišką Vikipediją tėra viena pana Mea, kuri ir taip nerašinėja, o sėdi ten tik dėl vaizdo, tai atvirai galim tarti, kad gal čia jau kažkas ne taip su seksualine ir psichine orientacija viskas.

Vikipedai - ganėtinai nyki ir nejuokinga grupuotė, besitrinanti Vikipedijoje - nuo to ir pavadinimas. Nejuokinga dėl to, kad neturi humoro jausmo, nes šio turintį žmogų paprastai Vikipedijoje apima tokios klaikios žvengimo isterikos, permaišytos su depresyvaus beviltiškumo tarpsniais, kad išsilaikyti ten ilgiau, nei kelias dienas paprasčiausiai neįmanoma.

Praktikoje tos aukščiau vaizduotos Anime mergaitės pasirodo besančios maždaug tokio pavidalo diedais, o blogesniais atvejais - kažkokiais nusmurgusiais mažamečiais, nudebilėjusiais iki tokio lygio, kad visa argumentacija pas juos susiveda į garsiąją frazę "reikalinga citata"

Tad humoro jausmo likučius turintys vikipedai neretai migruoja į Pipediją, čionais dažniausiai patirdami gilų kognityvinį disonansą irgi pagarsėdami, kaip rimtasnukiai faktopedai, o užsibuvę ilgiau, tapdami pilnaverčiais pipedais, po ko vėl ima laiks nuo laiko smagintis toje pačioje Pedivikijoje, bet jau neretai ir trolindami bei varydami kognityvinį disonansą ten vegetuojančioms ir aplinkinio pasaulio nematančioms nykių vikipedų grupelėms.