Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


VSD

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:22, 15 rugpjūčio 2018 versija, sukurta Vezimas21 (Aptarimas | indėlis) (Atmestas Vezimas21 (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta Fandorina versija)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
VSD - užrašas nekaltų aukų krauju ant kruvino paviršiaus

VSD - tai santrumpa nuo "Valstybės Sąžinė ir Dora". Kaip žinia, nei sąžinės, nei doros Lietuvoje nėra, tad ir visos kalbos apie VSD - tiktai išsigalvojimas.

VSD išpuoliai

Nuo pat Pipedijos gyvavimo pradžios prasidėjo kasdieniai išpuoliai ant Pipedijos, kuriuose neabejotinai jaučiama VSD ranka. Tais išpuoliais VSD siekia palaužti pasitikėjimą Pipedijos darbu ir taip reguliariai palaužia serverius. Jau aptiktos kelios atakos, vykdant DOS puolimus iš įvairių užsienio adresų ir užkraunant serverį iki nedarbingos būsenos. Nors kitos versijos teigia, esą tai Vikipedijos organizuoti užpuolimai, neabejotina viena - VSD išsišifruoja kaip "Vikipedijos Saugumo Družyna", t.y., bjaurių vikipedistų smogikai. VSD ir Vikipedija dirba ranka rankon. Taip pat jau ne kartą pastebėtas vandalizmas Pipedijoje, kai buvo trinami ir gadinami išimtinai straipsniai apie komunistus, NK-95 ir pan., kas rodo, jog išpuolius rengia politinės grupuotės.

Visiems nepatinka ir visi kovoja prieš Pipediją