Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


VR

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
00:40, 3 birželio 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

VR arba rusiškas VX (VR - tai amerikonų santrumpa nuo V Russian), pačioje Rusijoje žinomas kaip R-33 - tai tokia V grupės medžiaga, kuri labai jau išties panaši į VX, nes tesiskiria tik tuo, kad ant vieno galo pora vandenilio atomų pakeisti metilo grupėmis. Taip kad beveik tas pats galas, tiktai garuoja dar sunkiau ir aplinkoje išlieka dar ilgiau, o ir nuodingumu kokiais 20% nuodingesnis.

Čia kaip sako, sovietai kūrė praktiškai tą patį dalyką, kaip ir visokie švedai su britais ir amerikonais, tiktai kad gudriau paskaičiavo: nors VR, esant teritorijos užterštumui, savo garais esąs nežymiai mažiau nuodingas už VX, nes prasčiau garuoja (garų koncentracijos sudaro maždaug 80-90% VX nuodingumo), jis dar lėčiau reaguoja su vandeniu, dar sunkiau garuoja, tad aplinkoje išlieka maždaug pusantro-du kartus ilgiau, taip kad kartu su tuo bendrai didesniu nuodingumu, jis gaunasi veiksmingesnis.

Dar vat dėl bendrai efektyvumo, tai čia turim pasakyt, kad savo nuodinguminėmis savybėmis tasai VR yra tiesiog visiškai tarpinis tarp VX ir tokio EA-3148, tik vat pastarasis jau garuoja pernelyg prastai, tai jau net ir sovietams pasirodė per prastas.

Čia reikia pasakyti, kad tai labai protingas ir gudrus buvo sprendimas, nes kaip žinia, visvien jokios V grupės medžiagos netinka greitam žmonių tručijimui, nes kai jau užteršia viską, tai maža nepasirodo. O štai greitam tručijimui žymiai labiau tinka zarinas. Bet štai gaunasi taip, kad zarinas labai greitam tručijimui, kur visus išnuodijai o paskui pats užėmei žemes, o visokios V grupės medžiagos - labai lėtam, kur visus išnuodijai ir ilgai tenai niekas negalės įeiti. Bet gi būna ir tarpinių atvejų.

Tai štai kažkaip amerikonai paskaičiavo, kad zarinas greitam, VX lėtam, o zomanas tam vidutiniam tarpiniam atvejui. Ir rusai irgi taip pat paskaičiavo. Bet jau rusai kai paskaičiavo, tai nutarė, kad geriau jau dar ilgesniam. Tai vat toksai ir skirtumas gavosi, kad tegul ir truputį mažiau nuodingas tas VR, bet užtat jau kai užnuodija viską, tai dar ilgesniam laikui.

Vat taip vat taip vat. Tai vat tai vat aišku, kad kadangi tai nervus paralyžuojanti medžiaga, tai visi simptomai ir poveikiai irgi panašūs. Įskaitant ir amžiną klausimą apie tai, ką daryti, jei privėmei į dujokaukę?