Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


VG

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
20:55, 2 birželio 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Amitonas arba Tetramas, dar žinomas kaip VG, o dar žinomas kitais keliais pavadinimais, kaip kad Inferno, Amiton, Tetram, Metramac, Metram, DSDP ir dar kažkaip panašiai. Taigi toksai insekticidas, kuris labai garsus tuo, kad pakliuvo kadaise kažkokiais 1955 metais Vakaruose į prekybą, nes kokios tai firmos, kurios kūrė nervus paralyžuojančias medžiagas sugalvojo, kad ir žemės ūkyje tai praverstų.

Tai čia dabar visiems aišku, Vakaruose ten labai greitai visi susivokė, kad kažkokie tai kliedesiai, tai jau po poros metų iš prekybos tas Amitonas dingo. O štai SSRS tai jis buvo paskui dar ilgai gaminamas, kaip Tetramas, kuriuo sėkmingai visokį žemės ūkį saugojo nuo kenkėjų, ypačiai kažkur Vidurio Azijos respublikose. Nes labai jau buvo patogus daiktas: kadangi nuodingas neįsivaizduojamai, tai galima visai nedidelius kiekius prisikraut į lėktuvus ir paskui purkšti ant laukų po truputį.

Tai būdavo, kad užpurškia kur nors ant kolūkiečių to Tetramo, tai tie kolūkiečiai paskui ir numiršta. Tai paskum užtai ir nustojo nupurškinėt, nes vis tai šen tai ten numirdavo vis kas nors. Tai ilgiausiai purškinėjo tenai visokius kalnus ir stepes kažkur, nes tenai kai prisiveisia visokių skėrių, tai tie jau kai užpuola viską, tai viską suėda, o tų skėrių tai išnaikinti taip paprastai gi nesigauna, tai užtat reikia viską purkšti visur, o tai tiek tų insekticidų taigi neprisikaupsi, tai užtai labai gera prevencinė-profilaktinė priemonė nuo skėrių antpuolių. Tai aišku irgi būdavo, kad užpurškia kur nors ant kažkokių kalnų, tai turistai kokie nors ir numiršta. Nes nėr čia ko po kalnus bastytis.

O dar reikia pasakyti, kad nors ir yra čia sąsajų aiškių tarp to VG ir tokių kombinacijų kaip VX ir VR, bet visa šitai yra tiktai nesąmoningas žemės ūkio chemijos dergimas, nes kaip žinia, VG yra ištisus 10 kartų mažiau nuodingas, todėl neteisinga būtų sakyti, kad tai tas pats cheminis ginklas, nes jis tiktai kažkokį zariną savo nuodingumu primena, taip kad kenkia daug mažiau.

Todėl čia visas sąsajas mes atmetame ir jums pranešame, kad pesticidai nekenkia taip smarkiai, kaip jūs įsivaizduojate. Juo labiau, kad Šiaurės Korėja šitą VG gamina ir žemės ūkyje plačiai naudoja, o jei reikalas prispirs, tai bus jums taikus cheminis ginklas, kai 100 kartų didesnėmis koncentracijomis ant savo priešų liuobtels.