Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ufonautai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
03:09, 21 kovo 2010 versija, sukurta Makštutis (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Ufonautai žmones paverčia robotais

Ufonautai - tai neatpažinti asmenys, slapta išsilaipnę mūsų planetoje iš NSO. Oficiali propaganda teigia, kad ufonautai neegzistuoja, bet mes nesunkiai galime paneigti tai įrodymais. Nors ką ten neigti, kai ir taip akivaizdu: netgi žemietiškos technologijos jau leidžia transliuoti žmonių mintis ir valdyti kitus žmones per smegenyse įsiūtus implantus. Tad akivaizdu, jog tikslingas Lietuvos žlugdymas, karai pasaulyje, krizės ir pan. - tai nedidelio kiekio ufonautų, valdančių kelis tūkstančius pasaulio politikų, darbas.

Tai dar kartais ufonautai užsuka į Pipediją ir labai pasipiktina, kad čia kažkokios nesąmonės ir prastas stilius, tai paprastai pareiškia, kad Vikipedija geresnė ir rimtesnė.

Sakoma, kad ufonautai žemėje gyvena Kačių pavidalu: tik pažiūrėkit, kokie anųjų žvilgsniai, mąstysena ir nestandartiniai sprendimai, o ir esminė panieka kitų rūšių atstovams!

Dar būna, kad ufonautai būna marsiečiai...

Žmones, pademonstravusius nežemišką įžvalgą, išprusimą ar suvokimą, liaudyje pagarbiai lygina su ufonautais, klausdami "tu gal iš mėnulio iškritęs?".

Sekite Pipediją, mes jus supažindinsime su naujienomis ir faktais šioje srityje, nesgi akivaizdžiai Pipedija yra ant ryšio su Ufonautais!

Ufonautai neretai lengvai atpažįstami, nors būna ir priešingai nei kiek nerečiau