Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Traukuliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
16:27, 13 birželio 2014 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: {{Medicina}} '''Traukuliai''' arba '''konvulsijos''' - tai paskutinė ir ryškiausia galutinės smegenų degradacijos stadija, kurios metu jau smegenys pacientui sus...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Traukuliai arba konvulsijos - tai paskutinė ir ryškiausia galutinės smegenų degradacijos stadija, kurios metu jau smegenys pacientui sustoję tiek, kad tasai nei į aplinką reaguoja, nei ką nors suvokia, o tik tamposi, nerišliai darydamas visokius judesius.

Kaip teigė žymusis Akademikas Snežnevskis, psichikos ligos visada progresuoja link traukulių. Pradžioje būna kokia nors astenija, paskui jau nuotaikos sutrikimai, dar paskui visokios neurozės, tada prasideda įvairiarūšiai kliedesiai, tada jos pavirsta į haliucinacijas, tada jau šios pradeda valdyti žmogaus elgesį, nuo ko prasideda psichikos automatizmas, dėl jo atsiranda įvairūs judesių sutrikimai, o galų gale jie virsta traukuliais.

Tiesa, kaip priešingas variantas, dar būna kartais minima katalepsija, bet irgi tai panašiai, nes kaip ir traukuliai, nes irgi judesių sutrikimai. Todėl viskas baigiasi traukuliais.

Todėl pacientų gydymas turi būti vykdomas, taikant konvulsinę terapiją, nes nuo jos pacientą apima traukuliai ir homeopatijos būdu pagal tą principą, kad panašų gydyti panašiu, pacientas išgyja. O jeigu neišgyja, tai reiškia, kad jam ir taip liga pablogėjo.

Visos traukulius sukeliančios priemonės skirstomos į tiesiogines ir palaikomąsias. Tiesioginiam gydymui priklauso trys pagrindinės:

Netiesiogiai įvairias diskinezijas sukeliantys neuroleptikai - irgi neabejotinai turi padėti, nes sukelia mažesnius į traukulius panašius reiškinius. Tai įrodo, kad tie preparatai turi gydomąjį poveikį.