Tiesa - tai gabalas teksto paimtas iš Wikipedijos. Dar visuomet žinoma kiekvienam, kad mano tiesa yra teisingesnė už tavo tiesą, o teisybė - tik mano sprendimu, o ne tavo.

Kaip žinia, tiesa būna įvairi, o labiausiai tiesa - tai tokia tiesa, kurią pasako tie, kas geriau žino

Dar be tiesos, yra ir netiesa, o taip pat yra ir teisibė bei įvairios TIE-SOS, kur jau labai nenori suprasti visokie valdžiažmogiai, nes žinia, kad būna tiesa, kuri patogi, o būna ir tokia, kuri nepatogi yra.


Pipedija ir Vikipedija

Gi Pipedija visur skelbia, kad jau čia viskas išsigalvota, o tai jei neišsigalvota, tai ir paneik, kad gudrus, o jei ir neišsigalvota, tai ir įrodyk, kad gudrus, o tai kur rima tarp tiesos ir melo? Tai čia klausimas panašus, kaip ir kitas - kur riba tarp humoro ir patyčių?

Gi Vikipedija aišku akivaizdžiai, kad viskas priešingai, nei melo, nei netiesos nėra, o tiktai gryna teisybė ir objektyvumas, gi tai puikiai matosi, kai pažiūri kokį nors politiko aprašymą tenais ir čionais, tai jau skirtumas akivaizdesnis, nei galėtų būt visame gražume!

Tiesos

  • Moterys masturbuojasi trindamos putę į pagalvę ar kitus minkštus daiktus, lovos ar kėdės kraštą.
  • Nes laimingas žmogus – toks žmogus, kuris čiulpia bybį.
  • Kaktusai kvepia šūdais.

Netikintiems tiesa - nė viena eilutė nėra išgalvota. Viskas tiesiai iš Pedivikijos klodų.


Laikraštis "Tiesa"

Tai dar sovietmečiu buvo toks laikraštis - tiesa, kaip koks oficiozas. Taigi ten visur būdavo oficialioji kompartijos pozicija išsakoma, o resursų šitas leidinys gaudavo išvis be apribojimų. Bet vat atėjo Kovo 11 ir nepriklausomybė, taip kad laikraštis liko suktis vienas, tai kai Komjaunimo Tiesa įsisuko į stambiausią šalies dienraštį, laikraštis "Tiesa" pakeitė pavadinimą į Diena, o po kelių metų tiesiog subankrutavo...