Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Televizorius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:51, 30 gruodžio 2022 versija, sukurta Sinclair (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Televizorius seniai turėjo būti užmirštas, nes tai tėra paprasčiausias ekranas, o tie laikai, kai TV transliuodavo laidas, kurios būdavo geresnės, nei per kompiuterius, kadangi kompiuterių išvis netgi nebuvo - tai tie laikai seniai praėjo. Ir dabar visur internetai su krūvomis nelegalių piratų ir jų platinamais filmais, o taip pat ir tokiais, kurie senesni, bet visvien geresni už bet kokius naujus. O ir su naujais irgi.

Tai kam jums tas televizorius? Taigi tam, kad jei jau žiūrite televizorių, tai arba esate toksai senas perdyla, kad netgi nežinote, kaip intenetuose filmų rasti, arba esate toksai bukas dibilas, kad visvien tais internetais naudotis nemokate.

Tai jums tada tik ir telieka televizorių žiūrėti.

Gi tuo tarpu geimeriai tai puikiai žino, kad kai kurie brangiausi telikai yra visai neblogi didelio formato monitoriai, tiktai dėl to didumo šiek tiek nepatogūs laikyti ant stalo, o todėl visvien nepatogūs, tai gal ir visvien nereikia.

Senais gi laikais, kai atsirado buitiniai kompiuteriai, tai televizorius buvo puikiausias monitoriaus pakaitalas, nes kompiuteriui atskiro monitoriaus niekas pirkti nesiruošdavo. Tai taip visokie ZX Spectrum ir panašūs ir būdavo naudojami - neišvengiamai su televizoriumi ir magnetofonu, kaip būtinais ir neatskiriamais priedais. Bet paskui gi išplito normalūs kompiuteriai, visokie ten IBM PC, tai tada viskas pasikeitė.


Lietuviški televizoriai

Kadaise dar televizoriai buvo gaminami ir Lietuvoje. Tai nors ir nebuvo jie geri, daugelis sakė, kad visvien geresni už rusiškus, nes rečiau genda. Tai populiariausi lietuviškų televizorių brendai buvo šitie: