Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tėvynės liaudies partija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:47, 3 spalio 2020 versija, sukurta Raketa (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Tėvynės liaudies partija''' - tai buvo tokia partija, kai dar vyko ankstyvos peštynės dėl valdžios, o partijų buvo gyvas galas, mažų ir dar mažesnių. Tai prasidėjo...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Tėvynės liaudies partija - tai buvo tokia partija, kai dar vyko ankstyvos peštynės dėl valdžios, o partijų buvo gyvas galas, mažų ir dar mažesnių. Tai prasidėjo viskas nuo to, kada 1999 metais dalis seimūnų valdžios pritrūko ir nutarė, kad į rinkimus geriau nueis patys sau kažkaip sėkmingiau.

Taip ir gavosi, kad anuometinę partija Tėvynės sąjunga (konservatoriai) prarado kelis Seimo narius - iš jos išėjo Laima Andrikienė, Irena Andriukaitienė, Vidmantas Žiemelis, dar prisijungė Vytautas Juozapaitis, Giedrius Karsokas, Rimantas Tumosa ir dar kažkiek žmonių, ir taip gavosi maža partijėlė, bandžiusi eiti į Seimą per rinkimus.

Vienok 2000-2004 Seimas negavo nei vieno šitos nepavykusios partijos nario, nes niekas už juos nepribalsavo. Taigi, partijos nariai susivokė, kur jų vieta ir ėmė ieškotis, su kuo jungtis. Susijungė su keletu mažesnių partijų - Lietuvos demokratų partija, Nepriklausomybės partija ir Lietuvos laisvės lyga, ir taip gavosi nauja partija - Lietuvos dešiniųjų sąjunga.

O paskui gavosi taip, kad ta Lietuvos dešiniųjų sąjunga prisijungė prie tos pačios partijos, kuri, tiesa, anuo metu jau buvo dar daugiau kitų mažų prisijungusi ir jau vadinosi Tėvynės sąjunga (konservatoriai, krikščioniškieji demokratai, laisvės kovotojai). Taip kad pasižaidė, pasiardė, pavaizdavo nepriklausomas politines galias, bet sugrįžo atgal ir niekur nesidėjo. Taigi, jau 2004 metais visa ta Tėvynės liaudies partija buvo ten pat, iš kur ir pabėgusi.