Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Spaudos bankas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Spaudos bankas - kas galėtų šiais laikais pasitikėti tokiu pavadinimu, kai žiniasklaida tiktai drabstosi šūdais ir visiems meluoja net labiau, nei pati Pipedija? Čia būtų košmaras kažkoks, o bankas būtų pasmerktas žlugti greičiau, nei Snoras, Sekundė ir Aurabankas kartu paėmus. O bet tačiau, kadaise buvo kitokie laikai ir 1990, kai tik šis bankas buvo įkurtas, jo pavadinimas simbolizavo teisybę, patikimumą ir stabilumą, nes visi žinojo, kad tiktai laisva spauda iškovojo Lietuvai laisvę.

Tačiau greitai laikai keitėsi ir jau greitai žmonės ėmė pastebėti ir visokius per spaudą taškomus purvus, tad ir bankas ne veltui susiskubo pakeisti savo pavadinimą, idant išlaikytų rimtą įvaizdį, kokio buvo vertas - taip jau ir persivadino į Vilniaus Banką, katras ilgai garsėjo Lietuvoje, kaip stabilus ir lietuviškas bankas ne žodžiais, o realybe, taip ir liko jisai atmintyje visiems užsifiksavęs.

Taip kad tokiu gražiu būdu Spaudos bankas tyliai nuėjo į praeitį, tapdamas vienu iš labai nedaugelio, palikusių visiems gerus prisiminimus.