Spameriai

Spameriai dar kažkieno ten pavadinti brukalai, nesyk puolė ką papuola, įskaitant ir Pipediją. Čia jums gal siūlė pasididinti pimpalą, jei esate moteris ar užsiauginti papus, jei esate vyras - tai irgi spamerių išmislas. Spameriai yra tolerantiški - jiems neįdomi jūsų lytis, tad pasiūlyti jums gali bet ką, nesirinkdami.

Anksčiau dar daugelis patirdavo laiškų su spamu, kur būdavo siūloma pirkti kokių nors narkotikų, tačiau dabar jau tokie apsiramino ir bekiša tik kokią nors viagrą.

Pipedija gi su spameriais kovoja aršiai, ir tik neseniai teįsistatė kažkokius klastingus registracijos klausimus, nes spameriai jau visus užpiso su savo botais, kurie vis eina ir kuria absurdiškus beprasmius reklamų puslapius.

Visgi gal yra kartais iš spamerių tam tikros keistos naudos - kai kokia nors nesisteminė žiniasklaida pamiršta prasitęsti savo domeną, tai spameriai jį perima ir tada ta nesisiteminė žiniasklaida lieka užsibaigusi. Taip jau atsitiko su sauksmas.lt ir revoliucija.org. O iš spamerių tokių domenų taip lengvai jau nebeatgausi, taigi, šitaip verslas ir nužudo visokias raudonas idėjines idėjas.