Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sovietai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
20:09, 8 kovo 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Makštutis versija)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Štai tokie gražūs buvo laikai ir žmonės, kai sovietai visus valdė

Sovietai - veik tas pat, kas ir komunistai, bet vienok susiję su konkrečia valstybe - Rusija, katra kadaise vadinosi RTFSR, o paskui - SSSR. Taip ir gaunasi, kad nors labai norėtųsi tapatumo, šitas sąvokas tenka norom nenorom atskirti, nes kai kurie sovietai netgi nebuvo komunistais, o tiktai šiaip parsidavėliškom šliundrom, o tuo tarpu kiti komunistai kartais būdavo, kad ir ne sovietai, o jau iš šių laikų, ar išvis iš kitų šalių, pavyzdžiui, kokios nors Kinijos.

Dar neretai būna sovietų mylėtojai pavadinami sovietukais už gerokai perkreiptą mąstymą bei kliedėjimus apie tai, kaip valstybė tada esą visiems nemokamai butus, mašinas ir kitas gėrybes dalino, vos tik kas užsimanydavo bei kaip visko buvo visi pertekę.

Vienok sovietai kelia išimtinai negerus tik prisiminimus tiems, kas realybe domisi, nes čia prisimenam ir trėmimus, ir okupacijas visokias, ir tai, kaip pokario metais žmones žudė ir varė į kolūkius, kur anie ilgai dar ir badaudavo, ir visokius smegenų plovimus daugelis mena, kaip ir tai, kaip nuo vaikystės reikdavo atmintinai kalti eilėraščius apie Leniną ir partiją, o paskui juos deklamuoti, vaizduojant ištikimybę režimui.

O čia dar visokios organizacijos būdavo, pionieriai, spaliukai, komsomolas, TSKP ir visokios kitokios, o dar taip toliau ir taip toliau, o apie tai, ką veiksi gyvenime, galvot nereikdavo, nes jei ir nenorėjai nieko dirbti, tai įdarbindavo per prievartą, o jei nesutikdavai, tai už tai ir į kalėjimą pasodindavo. Kita vertus, niekas nematė problemų dėl mažų atlyginimų, nes už juos visvien nieko nebuvo galima nusipirkti, bet vėliau jau, kai ant knygučių padėti indėliai buvo prarasti, tai daugelis keikė naują valdžią nesusimąstydami, kad Taupkasė tebuvo tų pačių sovietų sukurtas sberbankas, katras tuos indėlius ir nusavino patyliukais.

Vienok daugelį jau kamuoja nostalgija aniems laikams, katrie vadinami sovietmečiu, o tie daugelis nesusimąsto, kad išties juos nostalgija kamuoja ne sovietams, nes jų juk visvien nekentė, o troško lasivės. Nostalgija kamuoja savo prarastai vaikystei bei jaunystei, o tai jau niekada nesugrįš...