Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Skalūninės dujos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
21:47, 24 gegužės 2010 versija, sukurta Karvespienas (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Gazpromo nupirktos Grynpiso aktyvistės Varšuvoje protestuoja prieš planus išgauti skalūnines dujas

Skalūninės dujos - tai tokia degiųjų dujų rūšis, kuri pasislėpusi giliai po žeme kažkokiose skalūninėse formacijose. Nieko interiasno nebūtų, jei nebūtų paaiškėję, kad tų dujų yra dafiga, ir nebūtinai Rusijoje, bet ir Lenkijoje, o gal net Lietuvoje ir anas kažkokiu kreivu grąžtu galima išgauti. Taigi ir pasipylė visokių patyčų apie tas dujas, mat baiminamasi, kad jos gali pakeisti įtakos centrus pasaulyje. Tikėkimės, kad tų dujų Lietuvoje nėra, nes būtų kaip kad kokiame Irake. Bet kokiu atveju pas mumi būtų pigiau išgauti bezdalūnines dujas.

Reiškiniai būna įvairūs, tačiau dažniausiai skirstomi į objektyvius ir subjektyvius. Objektyvūs - tai tie, kurie įvyko Reale. Subjektyvūs - tai tie, kurie įvyko Psichikoje. Vienok gi visi puikiai žino, kad objektyviai visus reiškinius mes suvokiame tiktai per psichiką, o tai reiškia, kad jie visi yra subjektyvūs. O tai reiškia, kad jie yra mūsų sąmonės vaizdinys, išsigalvojimas, o gal ir kliedesys. Kaip sako, tiesiog kokia tai schizofrenija.

Štai taip turime įrodymą, kad visa jūsų fizika, chemija ir kita botanika yra objektyvi nesąmonė, kurios žmogus netgi negali realiai pajusti ar pamatyti.