SEB - tai toksai žuvėdų bankas, arba jeigu tiksliau pasakius, net ir visa bankų grupė. Kadangi savo bankų nelabai turime, tai šito SEB skyrius kaip ir laikomas didžiausiu Lietuvos banku, nes matomai visi kiti bankai yra mažesni.

SEB skyrius žuvėdų karalystės sostinėje išdidžiai demonstruoja BSODą žuvėdų, o ne kažkokia ten anglių kalba
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Šituo banku labai pasipiktino tūlas pilietis Račas savo bloge[1], atseit anie optimizuoja verslą jo sąskaita, padidindami mokestį už pervedimą iš Račo SEB sąskaitos į jo uošvienės Snoro sąskaitą nuo 1.2 Lt iki 1.4 Lt. Tskant, Pipedijos kolektyvas nuoširdžiai užjaučia draugą Račą dėl šio nuostolio!

O dar tie, kas jau visai dabar tapę senais perdylomis, puikiai atsimena, kad anksčiau, pakolei švedai visko nenupirko, tai šita kontora vadinos Vilniaus bankas, o dar ji kadaise suvalgė tokį banką Hermį, o kai tik pradėjo veikti, tai užsivadino kaip Spaudos bankas.


Kiti SEB atvejai

  • Dar kartais tuo pačiu žodžio SEB būna vadinamas toksai PG-SEB, kuris yra stafilokokinis enterotoksinas B, tai jis nieko čia bendro gal neturi, nes tik pavadinimas sutampa ir tikrai čia jokių konotacijų nėra, ką visiškai neigiame.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.