Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sąžinė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
23:58, 26 rugsėjo 2011 versija, sukurta Makštutis (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Sąžinė''' - tai kirmėlė, katra graužia. Graužia, būna ir užgraužia kokį žmogų galutinai, kol anas prasigeria, pasidaro alkoholikas, tada vagis, pakliūna...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Sąžinė - tai kirmėlė, katra graužia. Graužia, būna ir užgraužia kokį žmogų galutinai, kol anas prasigeria, pasidaro alkoholikas, tada vagis, pakliūna į kalėjimą ir gyvenimą baigia šiukšlyne. Štai toksai vat užkratas, tikra lerva.

O štai jau kai žmogus jokios sąžinės neturi, tai jis pasidaro koks nors sėkmingas verslininkas ar netgi vertelga bei politikas. Ir nieko tada jam blogo nebūna. Tai štai taip ir pabandyk nepasidaryti sau išvados, kad sąžinė tai yra kažkokia liga, o gal netgi ir beprotybė beigi kokia nors šizofrenija. O tai juk akivaizdžiai ir yra, nes ne kas kitas, o sąžinės balsas daugeliui žmonių kužda visokius dalykus, reguliuodamas jųjų veiksmus, kas išsineša kvailom pasekmėm. Tai argi šitai nėra haliucinacija? Tai šitai aišku, kad yra liga ir gydoma ji turėtų būti kažkaip.

Taip kad jums Pipedija pataria aiškiai: jei jau pajutote sąžinę, tai skubiai kreipkitės į kokius nors gydytojus, o labiausiai tai į psichiatrus.