Rimvydas Tvarijonas

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Rimvydas Tvarijonas - kolaborantas, vienareikšmiškai!

Rimvydas Tvarijonas šluostosi nosį

Šiais laikais Rimvydas Tvarijonas labiausiai pagarsėjęs tuo, kad nors ir yra kolaborantas, bet kai jį kas nors taip įvardina, tai rizikuoja dar ir būti užbylinėjamas ir per tokius teisėjus kaip garsusis Kęstutis Petkevičius, būti nubaustas 50 tūkstančių litų bauda už tai, kad teisybę pasakė! Tai negana to, garsusis kolaborantas 2005 netgi bandė užbylinėti garsiuosius peliukus Mauzerį ir Sūrskį!

Tai ir Pipedija neabejoja, kad jei apie save čia tasai Rimvydas Tvarijonas paskaitys, tai irgi užbylinėt gal norės! Tai išsyk ir sakome: Rimvydai Tvarijonai, staltiesėlė kelias!

Sovietmečio pabaigoje Rimvydas Tvarijonas buvo TSKP Kauno skyriaus partsekretorius. Tai čia pagal sovietinę tą visą partinę ir valstybinę hierarchiją - absoliutus ir visiškas Kauno vadas, katro galių koks nors meras teturi vos kokius kelis procentus. Tai tuo pačiu anasai gavosi ir Burokevičiaus pavaldiniu beigi bendražygiu, taip prisidėjęs prie Maskvą palaikiusių nusikalstamų veiklų irgi nusikaltėlių, per Sausio 13 žudžiusių žmones.

2006 Rimvydas Tvarijonas pagarsėjo Kauno kapinių skandale, kai kažin kokiu neaiškiu būdu sužinojo matyt, kaip ir kur bus perkami sklypai plečiamoms miesto kapinėms, ir tuos sklypus supirkęs, tikėjosi užsidirbt. Tai irgi buvo didelis skandalas, apie kurį spauda rašė visaip, nes sklypus supirkinėjo po 3 tūkstančius už hektarą, o kai kapines buvo nutarta kurt, tai kaina pasidarė 47 tūkstančiai! O parduot tuos sklypus norėta net po 100 tūkstančių už hektarą[1]!

O dar Rimvydas Tvarijonas buvo liberalcentristų partijos narys, čia jau gerokai po to, kai LKP buvo išvis uždrausta, bet kažkaip tai ar tai pats paskui išėjo, ar tai išmetė jį...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.