Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Reklama

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Cilit bang.jpg  Pipedija perspėja, kad Reklama - tėra bulvarinė reklama!
Pirk Reklama šiandien! Pigesnių Reklama nerasi! Skambink nr. 112 ir gausi Reklama nemokamai!
O ar perkelti šį straipsnį į "Lietuvos Ryto" reklamos skiltį diskutuokite aptarime.

Reklama - purvinas biznis, kurio tikslas vartotojui įbrukti fufelį. Dažniausi reklamos taikiniai - namų šeimininkės ir vaikai bei jų mamos, tad reklamos būna pritvinkusios reklamomis apie sausus beigi šlapius užpakaliukus beigi pigesnius ir dar geresnius nei pigesnius skalbimo miltelius, betgi būna reklamuojamas ir kitoks šūdas.


Rėklama - lietuviškas žodis

Nors visokie kalbonaciai ir piktinasi, kai kas nors su raide ė pasako, tai gi čia išties taip ir turi būti: žodis "reklama" yra kilęs iš prancūzų kalbos "reclame", kur reiškia "rėkti", o tasai savo ruožtu kilęs iš lotynų kalbos "reclamo", kur irgi reiškia rėkavimą kažkokį, kai keliamas triukšmas ir bereikalingas buzas.

Taip kad ir lietuviškai rėklama yra iš žodžio "rėkti", nes taip išties gi ir yra. Tai taip ir sakykime, ir rašykime - su lietuviškomis raidėmis, kad visi žinotų, kad turime ir mes lietuviškų pakaitalų gražių.

Puoselėkime savo kalbą, nes tik lietuvių kalba, būdama graži ir gyvybinga, atneša galimybes vystytis tautai.


Reklama Pipedijoje

Taip pat, jeigu norite čia pasireklamuoti, tai informuojame, kad galite tai padaryti už dyką - tam yra specialus puslapis, kuris vadinasi "Reklama Pipedijoje". Į ten galite nuveiti ir įsidėti savo nuorodą kokią nors, arba banerį, ar dar kažką ten. Ir visa tai - visiškai už dyką! Ir be jokių apribojimų! *

* Išskyrus tuos atvejus, jei jūsų puslapis yra spamas, pornografija ar kaip nors prieštarauja įstatymams arba moralinėms pažiūroms arba sudarko vaizdą ir pan.

alt text

Pipedija rekomenduoja užsisakyti reklamą Pipedijoje bei nori priminti, kad jinai gali rašyti apie ką nors šūdinai ar ne šūdinai, priklausomai nuo to, ar ją paremiate ar ne, tadgi pulkite užsisakyti reklamą čionai, bo bus susitarta su konkurentais dėl antireklamos. Ir nereikia čionai gązdinti mūsų jokiais Vikilyksais ar skandalais - ne to mes dar matėme ir skersą dėjome ant jūsų gazdinimų!

 Error.JPG 
Šlamšto pavojus! Reklama yra per didelis šlamštas, kad Pipedija jį rekomenduotų!

Šis skelbimas uždėtas ant tokių produktų, kad net bukakė nelygi tokiems.

Įvairios kitos reklamos rūšys

Dar pastebėtina, kad yra ir kitų visokių reklamos rūšių, kokios ne visada ateina ir į galvą, o bet tačiau kiekviena tačiau turi reklamos savo sritį ar panaudojimą kokį nors: