Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Reisas MH17

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
21:45, 7 rugpjūčio 2014 versija, sukurta Karvespienas (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Malaizijos oro linijų lėktuvas - Boeing 777

Reisas MH17 - gi Malaizijos oro linijų reisas maršrutu Amsterdamas - Kuala Lumpuras, katruoju kasdien Boeing 777 pagalba būdavo skraidinama apie 300 keleivių ir įgulos narių. Eilinį kartą skrendant 2014 metų liepos 17 jisai buvo numuštas kažkur Donbabvėje, kur koloradai gavo iš Rusijos zenitinį kompleksą Buk su visais iš Rusijos atsiųstais zenitininkais. Taip ir pašovė lėktuvą, nužudydami ir įgulą, ir keleivius - taigi viso apie 300 žmonių.

Tarp numuštame lėktuve žuvusių žmonių buvo 80 vaikų, ir maždaug 100 mokslininkų, tyrusių AIDS ir vykusių į didžiausią šios ligos tyrimo konferenciją Australijoje. Gyvų neliko nei vieno.

Gi gavosi taip kad koloradai jau kurį laiką masmedijoje ir socialiniuose tinkluose gyrėsi turintys Buk kompleksą ir galintys nukalinėti Ukrainos lėktuvus dideliame aukštyje. Prieš kelias dienas iki katastrofos gi radosi visokių nuotraukų, kad toks kompleksas keliauja po Donbabvę, o perimtuose ir iššifruotuose pokalbiuose koloradai giriasi, kad gavo juos su visa rusų įgula. Kaip po to paaiškėjo - gavo kompleksą be skenuojančiuo radaro, katrasai būtų atpažinęs civilinius orlaivius. Bet šaudyti į skrendančius geležies gabalus galima ir be jo. Ką ir padarė - pagalvojo kad tai krovininis Ukrainos lėktuvas ir šovė. Po to pasigerėdami filmavo krentantį, o ir socialiniuose tinkluose tuo puolė girtis kokie jie šaunuoliai. Kalbėdamiesi tarpusavyje orgazmą gaudė pasigerėdami kad "niechuj lietat nad našem niebom". Po to pasiuntė savo smogikėlius apžiūrėti, gal ką gyvą ras, ir kartu eilinį sykių rusų propagandistų žurnalistų pasiėmė. Kai pamatė, kad numušė keleivinį lėktuvą matyt vos neapsišiko. Dar pokalbiuose vienas karininkas bandė švelninti į kelnes puolančią trydą - "Značit špijonov vioz". Žodžiu - tuoj rusų televizijose pasirodė visokios alternatyvios versijos, o Vladimiras Vladimirovičius Putinas puolė aiškinti, kad čia Rusija ne prie ko, čia Ukraina kalta nes virš jos teritorijos buvo numuštas, ir aplamai - karas yra blogis ir jis dėl visko kaltas o dėl karo kalta Ukraina. Na koloradai tuoj puolė "tirti" įvykį, t.y. pizdinti juodąsias dėžes, aliuminį, pinigines iš keleivių, kreditines korteles, auksinius žiedus, ir kitką. Savaime aišku pėsakų daug neliks, ale gi amerikonai vistiek viską matė iš palydovų, kaip kad ir matė, kaip tuos nelaimingus Buk'us iškart Rusijon išvežė. Gali būti, kad kartu su liudininkais, tik juos maišuose kokiuose.

Visgi, kadangi Pipedija stengiasi pateikti įvairias nuomones ir atstovauja įvairiausias žmonių grupes, įskaitant ir dibilus, tai čionai jums pateikiame ir alternatyvią, atstovaujamą Rusijos ir šiaip įvairių rusofašistų. Taigi, pagal juos, išnagrinėjus ir apibendrinus visą jų propagandą, viską ir pateikiame.


Alternatyvi Boeing 777 numušimo versija

Žodžiu, lėktuvas, iš anksto prikimštas lavonų ir skirtas Donecko respublikos šnipinėti, iš anksto pakeitus jo kursą, buvo nukreiptas virš už teisybę kovojusių sukilėlių pozicijų. Pagal Vašingtono iliuminačių planą, lėktuvas su visais lavonais ir AIDS užkrėstu kroviniu, buvo numuštas dviejų Ukrainos naikintuvų, kuriuos stebėjo kažkoksai Tviterio veikėjas iš Ispanijos. O Ukrainos naikintuvai šitą Malaizijos lėktuvą supainiojo su Vladimiro Putino lėktuvu, kuris skrido virš Lenkijos, bet buvo panašiai atrodantis, o tai buvo padaryta siekiant užmesti lėktuvą ant taikių Donbaso protestuotojų. Visas tas numušimas buvo falsifikuotas, nes jokių tenai daiktų ar keleivių nebuvo ir išvis niekas neskrido, nes tyčia ukrainiečiai išmėtė visokias nuolaužas ir asmeninius daiktus su padirbtais keleivių pasais, kad galėtų apkaltinti Vladimirą Putiną.

O štai Ukrainos saugumas nei iš šio, nei iš to iškėlė versiją, kad iš tiesų turėjo būti numuštas Aeroflot lėktuvas, skridęs reisu АФЛ-2074, tačiau dėl visokių ten nesusipratimų BUKas buvo nugabentas ne į tą vietą, nušovė ne tą lėktuvą, o anas dar ir nukrito ne pas ukrus, o tiesiai ant dombaso kariūnų galvų, kurie, beje, netgi nežinojo apie tikrąjį taikinį. Beje, tokią pipedišką versiją kaip ir patvirtino nepriklausomi šaltiniai tad biesas žino gal tai ir tiesa. O viso to neva reikėjo tam, kad tada Rusija būtų sėkmingai įvedus taikos palaikymo pajėgas.

Beje, niekas tiek neprisidės prie visokių teisingesnių teorijų puoselėjimo kaip Milda Bartašiūnaitė - tadgi siūlome su ja būtinai kokioj feisbukėje susisiekti šiuo ir kokybiško sekso klausimais.