Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Povilas Gylys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Povilas Gylys - dabar jau seimūnas, o neseniai ans buvo garsus ekonomistas išum paties VU, kuris gudriu veidu kartais ima šnekėti visokias nesąmones apie tai, kaip ekonomiką tvarkyt. Kilęs iš senos politinės kartos, dar sovietmečiu padaręs kažkokią karjerą, paskui kodėl tai gal susipyko su savo paties kurta LDDP, tai perbėgo į kokį tai neaiškų judėjimą - berods Drąsiaus kelią kažkokį, po to susidėjo su Paksu, katrasai, atsistatydinus Sauliui Sverneliui, pasiūlė būti Vidaus reikalų ministru. Tam netrukdė dar nesenas Gylio pūtojimasis ant visos teisėsaugos, kai policija atėmė mergaitę.

Dar Povilas Gylys yra ekonomikos mokslų daktaras bei kažkoks profesorius, tai sakosi išmanantis viską apie tai, kaip šalį valdyt. Ale kažkodėl kai kurie neaiškūs tipai to nepripažįsta, tai būna pasakai kad Povilas Gylys kažką sakė, tai ima isteriškai žviegti ir žvengti ir daugiau nei nesiklauso. Kaip taip galima šitaip nepagarbiai?