Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Politikierius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
11:53, 25 vasario 2019 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Neaiškus politikierius visame gražume

Politikierius - būtų politikas, bet pakolei neprileistas prie lovio, tai tik šnekėt tegali, o nei korupcija, nei biurslas, nei kyšiai, nei kitos subtilybės jąjam aišku nepasiekiamos, tai vat ir šneka.

Tai visi mes puikiai žinom, kaip žmogus pasikeičia, vos pakliuvęs į valdžią. O ko gi tikėtis, juk nori žmogus pasireikšti visame gražume.

Paprastai tos politikierių kalbos būna gražios, tik kad pasižyminčios eiliniais tipiniais pezalais - ypač apie tai, kaip valdžioje visi vagia, korumpuotini, nieko nemoka, daro nesąmones ir viską reikėtų daryti kitaip. Paklaustas, ką ir kaip reikėtų daryti kitaip, politikierius ima nerišliai, bet labai užtikrintai skleisti visokius kliedesius, dažniausiai - kad reikia sumažinti mokesčius, o tuo pat pakelti pensijas ir atlyginimus, padaryti nemokamą mokslą (nors jis ir taip daugumai nemokamas), sugrąžinti emigrantus ir padidinti šalies gimstamumą. Dar neretas politikierius papasakoja ką nors, kad reikia jau gerinti santykius su Rusija ir, kartu, didinti kariuomenės finansavimą. Labiau įsijautę politikieriai dar ima kalbėti apie tai, kaip Lietuvoje gamins automobilius, ginklus ir vystys mokslą bei užsienio investicijas.

Žodžiu, kalbos būna tipiškos, nerišlios ir daug naudos neneša, tad dažniausiai į valdžią tokie politikieriai ir nepakliūna.