Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pjautuvas ir kūjis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:58, 17 lapkričio 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Pjautuvas ir kūjis - plačiai naudotas simbolis, štai ir nacistinė darbo diena - Gegužės 1 buvo švenčiama, štai jums faktas, kad abejonių neliktų

Pjautuvas ir kūjis - toksai sovietų simbolis, o kaip sklando įtarimai - tai jau po revoliucijos perdaryta svastika, nes šioji taip gaudavosi, kryžmai tuos du įnagius sudėjus, kad gautasis naujas simbolis lyg netyčia tą svastiką primintų. Jau vėlesniais laikais pjautuvo ir kūjo sustatymas buvo pakeistas taip, kad svastiką primintų kuo mažiau, bet jau čia paskui buvo.

Kadangi revoliuciją Rusijoj sukėlė litvakai, tai ir jų ženklai iš pradžių buvo lietuviški. Trockis (lenkiškai - trakiškis, iš trakų) pas komunistus buvo paišomas kaip vytis ant balto žirgo, galabijantis kapitalistus. Stalinui galop įveikus Trockį, vėliava liko tuščia, tik su pjautuvo ir kūjo ženklu kampe vietoj lietuviško kalvarato. O skaisčiai raudona ugnies išradėjų vėliava imta aiškinti kaip kraujo spalvos vėliava.

Dar reikia dėmesį atkreipti, kad ir pjauuvas, ir kūjis - abudu neturi skylių, bet turi ir pailgas cilindiško pobūdžio rankenas, ir yra mušamieji-duriamieji-smeigiamieji-pjaunamieji daiktai kokie tai, taip kad ir vienas ir kitas - visiški faliniai simboliai (ir abiejų lytis vyriška: pjautuvas ir kūjis, rus. serp i molot), todėl simbolizuoja ne ką kitą, o pederastiją, todėl būtų geriau, jei būtų ant žydros vėliavos, tačiau raudona vėliava simbolizuoja kruvinąją pederastiją.